سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 100086
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۱۰۰ طرح برای توسعه شهرستان دلفان به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور ارائه می‌شود
Print This Post
استاندار لرستان:

هوشنگ بازوند عصر امروز در همایش سراسری اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: استان لرستان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر اساس سند اشتغال و در چارچوب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تاکنون هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که در نوع خود بی‌نظیر است.

به گزارش سلام دلفان هوشنگ بازوند عصر امروز در همایش سراسری اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: استان لرستان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل  بر اساس سند اشتغال و در چارچوب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تاکنون هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که در نوع خود بی‌نظیر است.

وی افزود: از مبلغ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان ۴۸۷ میلیارد تومان به رونق تولید استان و به طرح‌ها و واحدهای اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی پرداخت‌ شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: در مجموع ۱۵۷ طرح امکان‌سنجی شده، اولویت‌دار و عمرانی در قالب یک بسته کاری تقدیم فعالان اقتصادی شده که زمینه کاری آن‌ها در استان از هر حیث فراهم‌شده است.

وی بیان کرد: بانک‌های عامل در تسریع تعیین تکلیف یا واگذاری ۶۹ واحد تملک شده در لرستان به بخش خصوصی جدید و واجدالشرایط اقدام کنند چرا که تاکنون ۱۵ واحد تعیین تکلیف شده است.

بازوند تصریح کرد: کارخانجات فولاد ازنا، خمیرمایه دورود، سیمان خرم‌آباد و  نساجی بروجرد از نمونه کارخانه‌هایی است که باوجود پیگیری‌های انجام‌شده در موضوعات مختلف نیازمند تسریع و همکاری  بانک‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰۰ طرح در بخش‌های مختلف برای توسعه و رونق شهرستان دلفان که به‌ عنوان یکی از شهرستان‌های پایلوت سی‌ویک گانه کشور برای محرومیت‌زدایی انتخاب شده است به وزیر کشور و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی کشور ارائه می‌شود.

تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار