سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 100492
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی در منطقه محروم «کاکاوند»
Print This Post
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان

دلفان – قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان از احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی در منطقه محروم «کاکاوند» شهرستان دلفان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان : نادر همتی در سخنانی از ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی در بخش محروم «کاکاوند» و روستای «کهریز و روشت» شهرستان دلفان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به عمق محرومیت این منطقه و تخریبی بودن فضای فعلی این مرکز بهداشتی خوشبختانه بنیاد برکت آمادگی خود را برای ساخت مجدد این مرکز اعلام کرده است.

وی اعتبار هزینه شده برای ساخت این طرح را ۱۰ میلیارد ریال برشمرد و افزود: به زودی مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی این مرکز بهداشتی درمانی که یکی از نیازهای مهم و اساسی مردم این منطقه محروم به شمار می رود آغاز خواهد شد.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به نقش خیرین سلامت در توسعه زیرساخت های بهداشتی درمانی مناطق محروم افزود: خوشبختانه از بدو تاسیس مجمع خیرین سلامت دانشگاه شاهد مشارکت و کمک های زیادی از طرف خیرین نیک اندیش برای نقاط مختلف استان بوده ایم و امیدواریم این روند همچنان ادامه پیدا کند تا در آینده شاهد رشد و توسعه زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات در حوزه بهداشت و درمان استان باشیم.

وی شهرستان دلفان را یکی از شهرستان های محروم لرستان برشمرد و افزود: با توجه به نقش و اهمیت سلامت در جامعه توسعه زیرساخت های حوزه سلامت در هر منطقه به ویژه مناطق محروم امری ضروری بوده که امیدواریم افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند به عنوان خیر در این زمینه گام بردارند.

رئیس مجمع خیرین سلامت استان همچنین از اختصاص دو دستگاه «همو دیالیز» به بیمارستان «ابن سینا» شهرستان دلفان با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال خبرداد و افزود: در سال گذشته نیز از محل کمک خیرین سلامت استان دو دستگاه «همو دیالیز» دیگر به این بیمارستان اختصاص داده شد که با این اقدامات خوشبختانه مشکل کمبود تخت های بخش دیالیز این شهرستان حل می شود.

مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار