سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 100603
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » کلاهبردار ۳۰ میلیارد ریالی در خرم‌آباد دستگیر شد
Print This Post
رئیس پلیس آگاهی لرستان:

دستگیری کلاهبردار ۳۰ میلیارد ریالی در خرم‌آباد، کشف کالای قاچاق ۹ میلیارد ریالی در خرم‌آباد و افزایش ۵۱ درصدی کشفیات مواد مخدر در خرم‌آباد از مهم‌ترین رویدادهای خبری امروز نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

به گزارش سلام دلفان،سرهنگ عباس نظری رئیس پلیس آگاهی لرستان اظهار داشت: کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی استان در عملیاتی غافلگیرانه توانستند یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای که با جلب اعتماد تعدادی از شهروندان خرم‌آبادی بالغ‌بر ۳۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده بود را شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان خرم‌آبادی مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان مهندسی ساختمان مبالغی را از آنان دریافت و سپس متواری شده است، رسیدگی موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی لرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات به‌عمل‌آمده محرز شد، فرد کلاهبردار با شگردهای متقلبانه خود را مهندس ساختمان در امر انبوه‌سازی واحدهای آپارتمانی معرفی که پس از جلب اعتماد تعدادی از شهروندان، مبالغی را بابت پیش‌فروش واحد ساختمانی نیمه‌کاره از آنان دریافت و متواری می‌شود.

وی عنوان کرد: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تخصصی، موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در تهران شده و پس از چند روز تعقیب و مراقبت در عملیاتی منسجم و برنامه‌ریزی‌شده فرد متخلف را که با تغییر چهره قصد فرار داشت دستگیر و به پلیس آگاهی لرستان انتقال دادند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان بابیان اینکه مبلغ کلاهبرداری شده ۳۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است، بیان کرد: متهم با شیوه متقلبانه از ۳۶ نفر از شهروندان خرم‌آباد کلاهبرداری کرده است.

  1. نویسنده دیدگاه: روان کننده بتن
    آبان ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۱:۱۲

    انقدر کلاهبرداری زیاد شده آدم میترسه به کسی اعتماد کنه.
    با تشکر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار