سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 100706
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » روستاهای فراموش شده دلفان دراوج محرومیت/ اینجا فقر قدعلم کرده است
Print This Post
رستمیان مطرح کرد:

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: اهالی ۲۰ روستای شهرستان دلفان که در مناطق صعب العبور واقع شده اند از نعمت برق محروم هستند.

به گزارش سلام دلفان، علی رستمیان روز با بیان این که شهرستان دلفان از سوی وزارت کشور به عنوان دومین شهرستان محروم در کشور معرفی شده افزود: این شهرستان در بسیاری از شاخص های توسعه ای چون بهداشت و درمان ، آموزش ، راه ارتباطی ، آب آشامیدنی و برق رسانی روستایی وضعیت مناسبی ندارد.

وی اظهار کرد : ساکنان بسیاری از روستاهای شهرستان دلفان از داشتن حداقل امکانات زندگی محروم هستند و این محرومیت در مناطقی چون بخش کاکاوند و دهستان میربگ جنوبی بیشتر نمایان است.
نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: خشکسالی های چند سال گذشته موجب خشک شدن منابع تامین آب ساکنان بسیاری از روستاهای منطقه شده است.
رستمیان افزود: ضریب راه آسفالته روستایی در شهرستان دلفان نسبت به میانگین استانی کمتر است و بسیاری از روستاهای شهرستان دلفان راه ارتباطی مناسبی ندارند.
وی ، وجود ۵۱ مدرسه تخریبی و مدارس کانکسی را از مهمترین مشکلات بخش آموزش در شهرستان دلفان عنوان کرد و اظهار داشت : انتخاب شهرستان دلفان به عنوان یکی از شهرستان های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور فرصت مناسبی برای توسعه این شهرستان است./ منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار