سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 100721
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پرداخت ۱۱میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی دردلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان دلفان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش سلام دلفان، محمدکاظم یاری نسب در گفت و گو با ایرنا افزود: این اعتبار در جهت ایجاد شغل در زمینه های پرورش آبزیان ، بلدرچین ، مرغ بومی ، دام سنگین ، شترمرغ ، زنبور عسل ، صنایع دستی ، گیاهان دارویی ، طرح های گلخانه ای و احیاء باغات ، کشت زعفران ، و تولید قارچ به متقاضیان پرداخت شده است.
به گفته وی با پرداخت این میزن تسهیلات برای ۴۸ نفر از جویندگان کار شغل فراهم شده است.img08411352
وی خاطر نشان کرد: کل اعتبار پیش بینی شده امسال برای پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان دلفان ۱۵ میلیارد ریال است.
وی از شهرستان دلفان به عنوان قطب حبوبات در کشور یاد کرد و گفت: سپاه با هدف ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد مقاومتی برنامه های گسترده ای را برای حمایت از این محصول در شهرستان دلفان به اجرا در آورده که از جمله می توان به پرداخت تسهیلات به متقاضیان، صنایع تبدیلی و بسته بندی حبوبات و تولید نخودچی اشاره کرد.
یاری نسب با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد : بسیج سازندگی شهرستان دلفان با بررسی شرایط و امکانات موجود در این شهرستان تمام توان خود را برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در قالب اقتصاد مقاومتی بکار گرفته است .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار