سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 101288
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چراغ سبز پژمان به منصوریان و استقلال
Print This Post

پروسه ای که از تابستان استارت خورده بود تا بلکه ساختار تدافعی استقلال منسجم تر از همیشه شود حالا با صحبت های مطرح شده از سوی مدافع ملی پوش و سابق استقلال وارد فاز جدیدی شد.

به گزارش سلام دلفان، پژمان منتظری از جمله لژیونرهای شاغل در قطر بود که ابهامات زیادی پیرامون تمدید قراردادش با باشگاه الاهلی در تابستان رقم خورده بود درست مثل مجتبی جباری تا در همان برهه پروسه بازگشت این دو بازیکن به جمع شاگردان علیرضا منصوریان به یکی از سوژه های مهم نقل و انتقالاتی فوتبال ایران تبدیل شود.

با وجود تمام شایعات و واکنش هایی که به پروسه بازگشت بازیکنانی همچون جباری و منتظری در آن زمان صورت گرفت اما تمدید قرارداد این دو بازیکن با الاهلی بعد از حضور لوکا بوناچیچ همه این شایعات را از بین برد گرچه استقلالی ها و خود این دو نفر همچنان در خفا به این پروسه فکر می کردند و آن را از ذهن خود خارج نکرده بودند که در این بین قصه پژمان منتظری تا قبل از نهایی شدن جذب لئوناردوپادووانی در اولویت برنامه های سرمربی استقلال نیز قرار داشت.

حضور یک دوست مشترک که اتفاقا هم با منصوریان هم با منتظری رابطه نزدیک و صمیمانه ای داشت این پروسه را جدی تر از قبل کرده بود اما وقتی سرمربی استقلال توانست پادووانی را به خدمت بگیرد و از آن سو منتظری در اردوی تیم ملی با آسیب دیدگی نسبتا شدیدی روبرو شد عملا این پروسه به بایگانی سپرده شد تا این که مدافع ملی پوش سابق استقلال در برنامه ۹۰ دوشنبه شب با پیش کشیدن موضوع بازگشت به استقلال دوباره پروسه نیمه تمام باقی مانده از تابستان را استارت زند تا بلکه شانس خود را برای پوشیدن دوباره پیراهن آبی امتحان کند.

عملیاتی که در حال حاضر با شرایط حاکم بر اردوی استقلال غیرممکن به نظر می رسد.. در حال حاضر لیست نفرات بزرگسال استقلال در لیگ شانزدهم تکمیل است آن هم با حضور پنج مدافع مرکزی که هر کدام ادعای حضور در ترکیب اصلی را دارند و با عملکردی که داشتند خیال منصوریان و کادر فنی استقلال را از این پست آسوده کردند.

بحث دوم برمی گردد به بودجه ای که باشگاه باید در قبال بازگرداندن مدافعی همچون پژمان منتظری متحمل شود که با مشکلات مالی و همچنین بالارفتن سقف بودجه در حال حاضر امری محال از سوی مدیریت باشگاه به نظر می رسد.

تمام این موارد به کنار موضوع قرارداد فعلی پژمان منتظری با باشگاه الاهلی هم مزید برعلت خواهد بود تا مانع بازگشت این مدافع به جمع استقلالی ها شود. قراردادی با ارزش ۷۰۰ هزار دلار تا پایان فصل جاری لیگ ستارگان قطر که منتظری را مجاب می کند تا همچنان به حضورش در لیگ ستارگان ادامه بدهد و فکر جدایی به سرش نزند.

یوسف آدم سرمربی جدید الاهلی از عملکرد مدافعانش به خصوص خرید بحرینی ابتدای فصل به عنوان جانشین پژمان مصدوم رضایت ندارد و بنا به نوشته روزنامه الوطن این مربی برای بازگشت منتظری لحظه شماری می کند از همین رو بعید به نظر می رسد به این راحتی قید ملی پوش ایرانی را بزند.

با دقت در نحوه پاسخ دادن منتظری به سئوال پیرامون بازگشت به استقلال می توان پی برد این بازیکن نه برای یکی دو ماه آینده بلکه از حالا برای فصل آینده نقشه هایی در سر دارد تا دوباره به تیم محبوب پایتخت بازگردد تا در سال منتهی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر در اذهان فوتبالدوستان و کادر فنی تیم ملی قرار بگیرد.

تصمیمی که مسلما با استقبال منصوریان و طرفداران استقلال نیز روبرو خواهد شد چون حضور مدافعی باهوش مثل منتظری می تواند این مربی را در انتخاب چیدمان های مختلف از جمله اجرای تاکتیک ۲-۵-۳ مدرن کمک کند.

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار