سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 101385
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قهرمان کاراته جهان مدالش را به مقام معظم رهبری تقدیم کرد
Print This Post

قهرمان کاراته جهان در دیدار جامعه بسیج کشور با مقام معظم رهبری، مدال قهرمانی‌اش در رقابت‌های جهانی را به ایشان تقدیم کرد.

به گزارشسلام دلفان،امیر مهدی‌زاده درباره اهدای مدالش به رهبر انقلاب گفت: قبل از دیدار امروز، در دیداری که با سردار نقدی داشتم، از او خواستم که فرصتی فراهم شود که به دیدار حضرت آقا بروم، تا به حال این سعادت را پیدا نکرده بودم و این افتخار را نداشتم. امروز خوشبختانه به آرزویم رسیدم و در جریان دیداری که بسیجیان کشور با مقام معظم رهبری داشتند، مدالم را که ثمره عمر ورزشی‌ام بود به ایشان تقدیم کردم.
قهرمان کاراته جهان افزود: امنیت و آسایشی که امروز در کشور داریم از وجود مبارک حضرت آقا و مدیریت عالی و آگاهانه ایشان است و ما همه مدیون رهبری هستیم. به همین خاطر هم این کوچکترین کاری بود که می توانستم انجام دهم. من هر چند نمی‌توانم مانند رزمندگان به عنوان مدافع حرم در جبهه حق علیه باطل علیه تکفیری‌ها بجنگم اما سعی کرده‌ام در جبهه دیگری به نام ورزش برای کشور بجنگم و پرچم ایران را در میادین جهانی برافراشته کنم. امروز هم مدال طلای جهان را که حاصل عمر ورزشی ام را با تمام وجود و افتخار به رهبر انقلاب تقدیم کردم.
مهدی‌زاده با اشاره به صحبت هایش با مقام معظم رهبری در جریان این دیدار گفت: حضرت آقا از مسابقات و رشته‌ام پرسیدند و من توضیحاتی به ایشان دادم و فرمودند خیلی خوب و عالی، دو دقیقه‌ای که با ایشان صحبت کردم، شیرین‌ترین و بهترین لحظات زندگی‌ام بود و خوشحالم که رهبر انقلاب هدیه‌ام را پذیرفتند و دوباره این مدال را به من برگرداندند.
فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار