سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 101543
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ایران خود را برای مقابله با حملات نظامی دشمنان آماده کرده است
Print This Post
سردار سیف معاون سازمان بسیج؛

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ایران خود را برای مقابله با حملات دشمنان از جمله آمریکا آماده کرده است.

به گزارش سلام دلفان، سردار نصرت الله سیف روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه دورود در مصلی این شهر افزود: ایران اسلامی در سوریه، یمن، عراق و خلیج فارس ضرباتی را به آمریکایی ها وارد کرده است و آنها به خوبی می دانند که ما هنوز بسیاری از توانمندی های خود را رو نکرده ایم.
وی گفت: ایستادگی همه جانبه در مقابل دشمنان از جمله آمریکا نیازمند تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا و حفظ استقامت، وحدت و عظمت در کشور است.
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور درخصوص جنگ سوریه اظهار کرد: دشمنان با پی بردن به صدور انقلاب اسلامی در دنیا با همه توان به جنگ با سوریه یکی از بازوان انقلاب اسلامی رفتند که تعدادی از بسیجیان ایران اسلامی با حضور در سوریه در مقابل این ابر قدرت ها ایستادند و دنیا را انگشت به دهان گذاشتند.
وی بسیج را نیرویی کارآمد در کشور خواند و افزود: مشکلات سیاسی، اقتصادی و امنیتی کشور به دست این نیرو حل می شوند.

سردار سیف تصریح کرد: دشمنان بعد از اینکه نتوانستند جلوی انقلاب را بگیرند با توطئه ها، ترور شخصیت های کلیدی انقلاب و ایجاد ناامنی در نقاط مختلف کشور در صدد نفوذ در انقلاب برآمدند که نقشه های آنها با درایت امام راحل (ره) و نیروهای بسیجی برملا شدند.
وی خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی برای کشور ما تهدید بود ولی فرهنگ بسیجی آن را به فرصتی برای کشور تبدیل کرد به طوریکه هر کشوری در دنیا با مشکل مواجه می شود به سراغ این فرهنگ می آید.
وی با بیان اینکه بعد از پایان جنگ تحمیلی دشمن آرام ننشست و ترورها و تحریم ها را از سرگرفت، افزود: حرف اول و آخر ملت ایران ادامه جنگ با آمریکا است زیرا دکترین و اصول ملت ما با آمریکا تفاوت دارد.
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور اظهار کرد: تشکیل بسیج در کشور یکی از برکات خداوند بود که نماد مردم سالاری دینی در همه عرصه است.
وی افزود: با دستور امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج مستضعفین در پنجم آذرماه ۱۳۵۸، این روز برای جمهوری اسلامی ماندگار شد.
وی گفت: حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص بسیج بیاناتی داشته اند که در هیچ جا و برای هیچ مقام، ساختار، فرد و سازمانی از چنین جملاتی استفاده نکرده اند که این موضوع نشان از اهمیت و جایگاه ویژه بسیج در کشور است.
وی دفاع همه جانبه در برابر تهدیدات را از وظایف مهم بسیج دانست و افزود: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تهدیدهای بزرگی را پشت سر گذاشته است که اگر تفکر بسیجی در میان مردم نبود با شکست مواجه می شدیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار