سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 101577
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » فرماندار دلفان: عزل بخشدار ربطی به نامه نگاری وی با نماینده نداشت/ در حال بررسی چند گزینه بومی جهت تصدی بخشداری مرکزی هستیم
Print This Post
در گفتگو با سلام دلفان مطرح شد؛

فرماندار دلفان: چند نفر گزینه‌ بومی در استانداری در حال بررسی هستند که إنشاءالله هر زمان تصمیم بر انتخاب بخشدار جدید گرفته شود به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

سلام دلفانپس از انتشار عزل بخشدار مرکزی دلفان در فضای مجازی گمانه زنی های مختلفی در مورد چرایی این  عزل در شبکه های اجتماعی نقل گردید که محتمل ترین گمانه که حتی هم حزبی های آقای قهرمانی به آن اذعان داشتند بحث نامه بخشدار به نماینده بود، خبرنگار ما در گفتگو با فرماندار دلفان علت عزل آقای قهرمانی و همچنین گزینه های احتمالی جهت تصدی این پست را جویا شدیم،که متن مصاحبه به شرح ذیل می باشد:
آقای قهرمانی فرهنگی هستند و طی یک مأموریت یک ساله از شهریور ۹۴ به عنوان بخشدار شهرستان شروع به کار نموده و در پایان شهریور ۹۵ مأموریت ایشان در بخشداری به پایان رسید.
طبق بخش‌نامه‌ای که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده شرایطی جهت تمدید مأموریت بخشداران در نظر گرفته شده که بخشدار دلفان شرایط مذکور را دارا نمی‌باشد. و با توجه به تلاش‌های آقای قهرمانی طی یک سال گذشته، ما طی دو ماه اخیر ایشان را اضافه بر وقت مقرر در مأموریت نگه‌داشتیم شاید که در بخش‌نامه وزارت کشور تجدید نظری شود و ما بتوانیم هم‌چنان از زحمات بخشدار جهت خدمت‌رسانی به مردم بهره ببریم. اما از طرف استانداری مورد پذیرش واقع نشد. و این بخش‌نامه وزارت کشور منجر به عزل بخشداران الیگودرز و کوهدشت نیز شد، چرا  که فاقد شرایط مندرج در بخشنامه مذکور بودند.

photo_2016-11-26_18-53-15
ایشان نیروئی بوده که در حد وسع و توان خود جهت خدمت به مردم تلاش نموده‌اند، لذا ما نه تنها با ایشان مشکلی نداشته‌ایم، بلکه از عملکرد ایشان رضایت نیز داشتیم.
این عزل هیچ ربطی به نامه بخشدار به نماینده نداشته بلکه به دلیل اینکه آقای قهرمانی فاقد شرایط مندرج در بخش‌نامه وزارت کشور هستند ما مجبوریم که عزل ایشان را بپذیریم.
فعلا بخشدار کاکاوند با حفظ سمت به عنوان سرپرست بخشداری شهرستان معرفی شده است. و چند نفر گزینه‌ بومی در استانداری در حال بررسی هستند که إنشاءالله هر زمان تصمیم بر انتخاب بخشدار جدید گرفته شود به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آذر ۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۲:۲۲

    اتفاقا فقط بخاطر نامه به نماینده بود و لاغیر

  2. نویسنده دیدگاه: آشنا
    آذر ۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۲۷

    بهتر که عزل شد!! باید خیلی زودتر این اتفاق می افتاد. ماشین پلاک قرمز بخشداری (بیت المال یا بهترین مال یا …) شده بود ماشین شخصی و خانوادگی این آقا، همه شهر هم میدونن. با تقدیم احترام: این کمترین تخلف ایشان بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار