سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 102092
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توصیه پیشکسوت پرسپولیس به برانکو
Print This Post

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: حضور رامین رضائیان بار هجومی زیادی به پرسپولیس داد و برانکو ایوانکوویچ نباید برای بازی بعدی ترکیب تیم را با تغییر زیادی روبرو کند.

به گزارش سلام دلفان، محمود کلهر در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس در نیمه اول بازی بسیار خوبی از خود ارائه کرد. کارهای ترکیبی زیادی از بازیکنان در این نیمه دیدیم. بازگشت رضائیان هم برای تیم خوب شده بود و هم هواداران را خوشحال کرد. شما دیدید پاس گل همین بازیکن هم باعث کسب پیروزی در این مسابقه شد. امیدوارم در مسابقه بعدی ترکیب پرسپولیس دچار تغییر آنچنانی نشود.

وی افزود: زوج حسین ماهینی و رامین رضائیان در این بازی جواب داد. رضائیان یک بازیکن روبه‌جلو است که در دیدارهایی که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. نمی‌دانم چرا برانکو گاهی بهترین بازیکنان خود را روی نیمکت می‌نشاند. در مسابقه‌ای که پرسپولیس نیاز به پیروزی و زدن گل‌های پرتعداد داشت باید از نفرات هجومی خود استفاده می‌کرد. عملکرد پرسپولیس در نیمه اول و دوم تفاوت فاحشی با یکدیگر داشت. وقتی ماشین‌سازی ۱۰ نفره شد، پرسپولیس می‌توانست بازهم مهاجم اضافه کند،‌اما دیدیم که حتی در دقایق آخر طارمی هم بیرون کشیده شد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: حریفان دست پرسپولیس را خوانده‌اند و می‌دانند این تیم در کناره زمین بازیکنان توانمندی دارد، پرسپولیس باید عمق حریفان را نیز مورد حمله قرار دهد. این تیم در نیمه اول بسیار خوب بازی کرد، اما زوج خط حمله با یکدیگر همخوانی نداشتند. پریاموف بسیار سنگین بود و یک بازیکن کم‌تأثیر نشان داد. با حضور این مهره پرسپولیس انگار با ۱۰ نفر بازی می‌کرد، او آمادگی جسمانی خوبی ندارد و با مهره خوبی مثل علیپور فاصله زیادی دارد. طارمی هم در این بین نتوانست آن عملکرد همیشگی را ارائه دهد.

وی افزود:‌در مرکز زمین محسن مسلمان به خوبی به مهاجمان اضافه می‌شد و کمال کامیابی‌نیا هم عملکرد خوبی داشت. در آن طرف وحید امیری هم بازیکنی همیشه مؤثر بود که تک‌گل پیروزی‌بخش تیم را هم توانست به ثمر برساند. پرسپولیس به مهره‌هایی مثل امیری نیاز دارد.

کلهر در ادامه یادآور شد:‌در بازی امروز ناهماهنگی‌هایی در میان مدافعان دیده می‌شد و حتی پس از اینکه حریف ۱۰ نفره شده، یکی، دو موقعیت به آنها داده شد. اگر موقعیت‌های ماشین‌سازی به گل تبدیل می‌شد پرسپولیس با مشکل روبرو می‌شد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه عملکرد نه‌چندان خوب طارمی روی موقعیت‌هایی که ایجاد می‌شود به مشکلی تکراری تبدیل شده است، تصریح کرد: نقش مربی در این مورد بسیار تأثیرگذار است. با توجه به اینکه طارمی دچار تنش و حاشیه شده، مربی می‌تواند او را به وضعیت بهتری برساند. طارمی فیزیک و تکنیک بسیار خوبی دارد و شم گلزنی دارد. او باید بیشتر تمرکز کند و برانکو هم باید آرامشی که دارد را به این بازیکن انتقال دهد. با تمرینات اختصاصی بیشتر می‌توانند مشکل طارمی را حل کنند. از طرف دیگر حضور فردی مثل کریم باقری در کادر فنی پرسپولیس با کوله‌باری از تجربه می‌تواند باعث کمک به بازیکنانی مثل طارمی شود. باقری باید به طارمی مشاوره لازم را بدهد تا این بازیکن با تمرکز بهتری به میدان برود.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار