سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 102097
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بازیکنی که درحد پرسپولیس نیست
Print This Post

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: پریموف در حد پرسپولیس نیست.

به گزارش سلام دلفان، علی‌اصغر مدیرروستا در مورد انتقاداتی که از مهدی طارمی و عدم گلزنی‌ او می‌شود، گفت: من فکر می‌کنم مشکل اصلی طارمی مسئله روحی و روانی است. او فصل پیش آقای گل لیگ شده و طبیعی است که انتظارات از این بازیکن در پرسپولیس بالا باشد و همین فشاری که بر او وارد است، باعث شده نتواند عملکرد موفقی داشته باشد.

وی با بیان اینکه هواداران پرسپولیس فقط از این بازیکن انتظار گلزنی دارند، یادآور شد: وقتی مهاجمی برای گلزنی تحت فشار قرار می‌گیرد وظیفه خودش و مربیانش است تا کاری کنند که از این شرایط هر چه زودتر رهایی پیدا کند. ادامه این روند می‌تواند مشکلات بیشتری برای این بازیکن به وجود بیاورد و طارمی در حال حاضر این شرایط را در پرسپولیس پیدا کرده است. طارمی خیلی بازیکن با تجربه‌ای نیست و هنوز برای تبدیل شدن به مهاجم ششدانگ فرصت دارد. هر چند بازیکنی که در خط حمله پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرد آن قدر باید به مرز پختگی و شرایط ایده‌آل رسیده باشد که در هر بازی ۲ گل بزند.

مهاجم پیشین تیم ملی آینده طارمی را در پرسپولیس موفق دانست و تصریح کرد: طارمی با قابلیت‌های بالایی که دارد می‌تواند با تمرین بیشتر آینده خود را درخشان‌تر کند. تمرین کردن با تیم برای یک مهاجم کافی نیست بلکه باید تمرینات اختصاصی برای گلزنی داشته باشد. شاید طارمی با گلزنی در دیدارهای آینده بتواند به روز‌های خوب خود برگشته و از فشار انتقادات خارج شود.

مدیرروستا در واکنش به این سوال که مربیان پرسپولیس اعتقاد دارند طارمی چون در تیم ملی در پست پشت مهاجم یا کناره‌ها بازی می‌کند به این خاطر در گلزنی دچار افت شده است، عنوان کرد: با احترام به نظر کی‌روش باید بگویم طارمی اگر در تیم ملی در پست اصلی خودش یعنی مهاجم نوک بازی کند به مراتب کارآیی بیشتری خواهد داشت از این جهت که بازیکن پشت مهاجم باید قدرت بالای دریبل‌زنی داشته و به نوعی تکنیکی و پاسور باشد در حالی که طارمی ذاتا یک مهاجم نوک است. اینکه بخواهیم عدم گلزنی طارمی در پرسپولیس را به تیم ملی هم ربط دهیم اشتباه است. به هر حال طارمی سومین فصل است که در پرسپولیس بازی می‌کند و خیلی خوب با همبازیان خود هماهنگ است. در بازی‌ها هم می‌بینید او صاحب موقعیت‌های زیادی می‌شود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود طارمی بعد از بازگشت از ترکیه اعتماد به نفس خود را از دست داد و همچنین درباره زندگی حرفه‌ای بازیکنان خاطرنشان کرد: بحث حضور ناموفق طارمی در ترکیه برای ابتدای فصل بود و اگر این مسئله در بازی این بازیکن تاثیر منفی گذاشت برای همان چند بازی ابتدایی فصل بود. اگر بازیکنی حرفه‌ای زندگی نکند بیشتر از همه به خودش و بعد تیمش ضربه زده است. زمان ما که شرایط به مراتب بدتر بود، همه ما واقعا حرفه‌ای زندگی می‌کردیم در حالی که الان بازیکنان پول حرفه‌ای می‌گیرند و این وظایف باشگاه است که آنها را سخت کنترل کند. یادم است مهدی مهدوی‌کیا می‌گفت در آلمان اگر بازیکنی بعد از ۹ شب در رستوران دیده می‌شد باشگاه او را جریمه می‌کرد. لازم است که در ایران هم باشگاه بازیکنان خود را سخت کنترل کنند.

مهاجم پیشین تیم ملی در واکنش به این سوال که آیا الکساندر پریمیوف می‌تواند یک رقیب خوب و مهاجم گلزن برای پرسپولیس باشد گفت: من این بازیکن اوکراینی را در حد پرسپولیس نمی‌بینم. پرسپولیس تیم بزرگی است و تعجب می‌کنم که بازیکنانی در این سطح جذب این تیم می‌شوند. مهدی طارمی در حال حاضر مهاجم اول پرسپولیس است و بازیکنی هم در روی نیمکت این تیم نیست که رقیب جدی برای او به حساب بیاید.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار