سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10214
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اختصاصی/ جمعی از کاندیداهای انتخابات شورای شهر با صدور بیانیه ای از روشنگری های رسانه های مستقل شهرستان حمایت کردند
Print This Post

اسامی در حال تکمیل است…

سلام دلفان- جمعی از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر نورآباد با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، حمایت خود را از اقدامات روشنگرانه برخی رسانه های مستقل سطح شهر اعلام کردند.

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار سلام دلفان گذاشته شده آمده است:

مردم مؤمن و انقلابی شهرستان دلفان؛

حضور گسترده  شما در انتخابات و خلق حماسه  سیاسی 24 خرداد، بار دیگر گواه صدق پايمردي و وفاداري شما مردم غیور شهرستان دلفان در دفاع از آرمان هاي اسلام و انقلاب بود. آنچه در این حماسه عظیم سياسي شاهد آن بوديم لبيك به نداي امام خامنه ای (مدظله) و مراجع عظام تقليد(دامه بركاتهم) و نمايش اقتدار نظام اسلامي بود و امروز در امتداد حماسه سياسي، با حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و مردم مسلمان جهان برای دفاع از حقوق مشروع مردم رنج دیده فلسطین  به پا خواسته ایم.

ما جمعی از کاندیداهای انتخابات شورای شهر نیز  به سهم خود از حضور منطقي و توام با احساس تكليف شما در صحنه های حساس انقلاب صميمانه تشكر و قدر دانی مي نمائيم.

ناگفته پيدا است كه جايگاه مهمّ و تأثيرگذار رسانه‌ها و نقش آنان را در حضور پرشور و حماسی مردم نمی توان انکار کرد. در این میان برخی رسانه های مستقل شهرستان (سلام دلفان، نسیم دلفان، دلفان امروز)  در راستای رسالت خطیر و وظیفه سنگين خود، در مقابل عملکرد ضعیف مجریان و ناظران انتخابات شورای شهر بی تفاوت نبوده و از حقّ النّاس به خوبی دفاع نمودند که لازم است ضمن حمایت از اقدامات روشنگرانه و عدالت طلبانه این عزیزان از زحمات آنها نیز تشکر و قدردانی بعمل آوریم.

و نکته پایانی اینکه بی جا نیست مردم شهید پرور شهرستان توقع داشته باشند علاوه بر اینکه با متخلفین انتخابات شورای شهر برخورد قاطع و قانونی صورت گیرد، مجریان  و ناظران انتخابات شورا نیز به ابهامات و سوالات مردم و رسانه ها پاسخ داده و نگذارند به اعتماد عمومی مردم بیش از این خدشه ای وارد شود زیرا خدشه دار کردن اعتماد مردم به انتخابات گناهی نابخشودنی است.

اسامی امضاءکنندگان این بیانیه که همچنان در حال افزایش است از این قرار است:

1- شیرعلی شهبازی

2- برزو سیف

3- ابراهیم سبزیان

4- عبدالحسین مرادی (عضو منتخب شورای شهر)

5- علیرضا سیف زاده

6- احمد غلامی

7- حسین همتی

8- محمّدرضا عزیزی

9- صفورا احمدی

10- احمد نجفی

11- ناصر کرمی

12- صمد قاسمی راد

13- محمّدامین میرزاییان

14- علی امامی

15- قدرت محمودی مقدم

16- حسین حافظی

17- وحید عبدی

18- اردشیر غلامیاری

19-حجّـت زارعی

20- سیدعلیرضا تنهایی گیزه رود

21- نورالله حاجی پور

22- پیری

23- علی حسین عباسپور

24- فخرالدین نوریان

اسامی جدید به انتهای فهرست افزوده می شود…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار