سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 102381
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۸۰ درصد از جمعیت روستایی دلفان دارای آب آشامیدنی هستند
Print This Post
فرماندار دلفان:

هم اکنون بیش از۸۰ درصد از جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردارهستند.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی صبح امروز در همایش دهیاران بخش مرکزی شهرستان دلفان به خدمات دولت در طول سه سال اشاره کرد و اظهار داشت: دولت علی‌رغم همه مشکلات توانسته خدمات خوبی در حوزه‌های مختلف در سطح دلفان ارائه دهد.

وی گفت: در بحث زیرساخت‌های اقتصادی، خدماتی، عمرانی و توسعه طرح‌ها، برنامه‌ریزی‌های خوبی یا در حال انجام یا در دست مطالعه و بررسی هستند.

این مسئوول ادامه داد: شهرستان دلفان در طول سه سال از شروع بکار دولت تدبیر و امید جهش خوبی داشته است، به طوری که در خیلی از برنامه‌ها و خدمات از دیگر شهرستان‌های استان جلوتر هستیم.

طولابی به خدمات انجام شده، اشاره کرد و افزود: هم اکنون بیش از۸۰ درصد از جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار هستند، تا پایان سال۹۲تنها۳۴ روستا گازرسانی شده بود، ولی هم اکنون بیش از۱۰۰روستا گازرسانی شده و تا پایان سال ۹۶این تعداد به ۲۲۰ روستا می‌رسد.

وی افزود: در حوزه برق‌رسانی سال جاری جشن پایان برق‌رسانی در دلفان است و در طی سه سال به بیش از۵۰روستای دلفان برق‌رسانی شده است.

فرماندار دلفان گفت: علی‌رغم همه محدودیت‌ها ومنابع اعتباری در سال جاری ۶۲ کیلومتر راه روستایی روکش آسفالت شده وهم اکنون جمعیت بهره‌بردار از راه آسفالته در حوزه شهرستان دلفان به ۷۰ درصد رسیده است.

این مسئول به اعتبارات جذب شده در دلفان اشاره کرد و گفت: در سال جاری بیش از ۳۵ میلیارد تومان اعتبار عمرانی به دلفان اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته رشد۱۲ درصدی داشته و در مقایسه با دیگر شهرستان‌ها مقام اول را داشته‌ایم.

فرماندار دلفان در بخش دیگری از سخنان خود به طرح‌ها وپروژه‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان دلفان اشاره کرد و ادامه داد: در سطح شهرستان دلفان  ۷۵ طرح و پروژه عمرانی، اقتصادی و خدماتی با اعتباری بالغ بر۹۵ میلیارد تومان تعریف شده که تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسند.

خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار