سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 103279
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » جای خالی فرزندان دلفانی در مدیریت لرستان
Print This Post
به گزارش سلام دلفان:

شهرستان دلفان با بیش از ۱۴۰ هزار نفر جمعیت دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی در بحث نیروی انسانی است و از رویی دیگه تاکنون مدیران توانمند و لایقی از این خطه سکان دار مسئولیت های مهمی در سطح کشور بوده اند.

به گزارش سلام دلفان،یکی از نمونه های بارز آن فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه کشور است که اهل دلفان بوده و توانسته است خدمات شایانی را به کشور ارائه کند و همواره از جایگاه خود نیز برای توسعه لرستان به خوبی استفاده کرده است،که در این بین تحسین مدیران و مسئولان لرستان و مردم استان را به همراه داشته است.

اما متاسفانه شهرستان دلفان علیرغم داشتن استعدادهای بسیار خوبی که در زمینه نیروی انسانی دارد تاکنون کم ترین سهم را در بدنه مدیریتی استان لرستان داشته است.

این موضوع در حالی مطرح شده است که تاکنون در بسیاری از انتصابات بجای شایسته سالاری از ارتباطات سیاسی برای عزل و نصب‌ها استفاده شده است.

و این در حالی است که نیروهای توانمند شهرستان دلفان که اتفاقاً دارای سابقه درخشانی در سطح استان بوده و مورد وثوق بسیاری از نمایندگان ومسئولان استان نیز هستند با توجه به قدرت لابی گری برخی افراد و جریانات خاص سیاسی همواره نتوانسته اند به جایگاه مطلوبی در لرستان دست یابند تا شاید در این بین بتوانند گوشه چشمی هم به کاهش درد و رنج کم توسعه یافته ترین شهرستان استان داشته باشند.

لذا از استاندار محترم لرستان انتظار می‌رود در این زمینه به شایسته سالاری عمل نموده و با انتصاب مدیران لایق دلفانی گامی ارزشمند در راستای سربلندی و توفیق لرستان بردارد.

سفیر افلاک

  1. نویسنده دیدگاه: علی
    آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۰:۲۲

    دوستان عزیز خبرنگار کاملا درست می فرماییدیکی از مشکلات اساسی شهرستان دلفان این هست که علی الرغم اینکه در سطح ملی دارای شخصیتهای با استعداد وپرتوان در حوزه مدیریت البته در حد محدود هستیم اما درسطح استان دیگر شهرستانها جای دلفان را گرفتند واین به خاطر کم توجهی مسئولان شهرستان است البته خود ما هم مقصریم چرا که در حال حاضر اطلاع دقیقی در مورد نورآبادیهای موجود دردستگاههای اجرایی استان وجود ندارد، یک پیشنهاد مشخص دارم محضر سایت خوب سلام دلفان وآن این هست که یک فراخوان بدید واز کارکنان نورآبادی مستقر در درادارات استان بخواهید که یک مجمع یا انجمن یا هر چیز دیگری تشکیل بدن تا بعد از مشخص شدن افراد از طرق مختلف از جمله ارتباط با نماینده، استاندار و…. دنبال این مطالبه به حق هم باشیم انشا الله

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار