سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 103596
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ماشین آلات موجود در شهردار نورآباد فرسوده است
Print This Post
شهردار نورآباد:

شهردار نورآباد دلفان گفت: بیش از نیمی از امکانات و ماشین آلات سنگین شهرداری نورآباد فرسوده و مربوط به دهه های ۶۰ و ۷۰ می باشند که نگهداری آنها برای شهرداری هزینه بر است.

به گزارش سلام دلفان،محمد حسین ستاری گفت: این شهرداری برای کارهای خدماتی و عمرانی بیشتر به شهروندان به ماشین ‌آلات عمرانی و خدمات شهری برای جمع‌ آوری و حمل زباله نیاز دارد.
وی اظهار کرد: معیوب و فرسوده بودن بیش از نیمی از ماشین ‌آلات خدمات شهری شهرداری سبب شده تا خدمات رسانی به شهروندان با مشکل مواجه شود.
شهردار نورآباد افزود: هم اکنون در شهرداری نورآباد سه دستگاه لودر، ۲ دستگاه گریدر، یک دستگاه بلدوزر، هشت دستگاه کمپرسی، چهاردستگاه غلتک ۲ دستگاه آب پاش سنگین و ۲ دستگاه وانت حمل قیر و گازوئیل در بخش عمرانی وجود دارد که پنج دستگاه از این تعداد فرسوده و فاقد سند و پلاک هستند.
وی تعداد ماشین آلات حمل زباله را ۱۲ دستگاه وانت و کامیون عنوان کرد و گفت: تعداد ۶ دستگاه از این تعداد فرسوده و مستهلک هستند که شهرداری برای نوسازی ماشین آلات نیازمند خرید یک دستگاه بلدوزر، سه دستگاه کمپرسی، یک دستگاه بیل مکانیکی، سه دستگاه کامیون خاور و چهاردستگاه وانت حمل زباله است.
ستاری در خصوص کمبود تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی نور آباد اظهار کرد: واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی این شهرداری پنج دستگاه ماشین آلات آتش نشانی سبک و سنگین دارد که به هیچ وجه نمی تواند جوابگوی حوادث احتمالی باشد زیرا شهرستان دلفان دارای ۲ هزار و ۵۶۰ کیلومتر مربع وسعت و ۴۴۰ روستا است.
وی افزود: شهرداری نورآباد با وجود مشکلات مالی در سال جاری اقدام به خرید یک دستگاه گریدر و یک دستگاه غلتک کرده است اما نوسازی تجهیزات و ماشین آلات شهرداری نیازمند توجه مسئولان استانی و سازمان شهرداری های کشور است.
وی از شهرداری نورآباد را از شهرداری های کم درآمد استان لرستان خواند و گفت: امیدواریم مسئولان سازمان شهرداری ها از طریق تسهیلات مساعدت لازم را نوسازی ماشین آلات داشته باشد.

خبرنگار ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
    آذر ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۳:۴۶

    کارگرهای بدبخت و زحمتکشتون چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    اوناهم فرسوده اند که حقوق ندارند؟؟؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار