سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10380
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان مکان آموزشی مناسب ندارد
Print This Post

رییس مرکز آموزش عالی دلفان گفت : مرکز آموزش عالی این شهرستان ،مکان آموزشی مناسب ندارد و در صورت فراهم نشدن فضای آموزشی ،این مرکز منحل خواهد شد.

به گزارش سلام دلفان ˈعلی عباس رضاییˈ در گفت و گو با ایرنا گفت : مرکز آموزش عالی ملی شهرستان دلفان فعالیت خود را از سال 90 با پذیرش 100 دانشجو در دو رشته کشاورزی گرایش علوم دام و حسابداری آغاز کرد.

وی افزود : هم اکنون دانشجویان این مرکز بصورت موقت در گوشه ای از ساختمان مرکز فنی و حرفه ای مشغول تحصیل هستند که دانشجویان با مشکلات فراونی در این فضا مشغول تحصیل هستند.

وی ، یاد آورشد : با توجه باینکه درسال آینده نیز80 دانشجوی جدید در دورشته حقوق و گیاهان دارویی پذیرش خواهد شد، مکان فعلی نمی تواند جوابگوی نیازآموزشی دانشجویان باشد .

ˈرضاییˈ گفت: این مرکز هم اکنون از نبود کتابخانه و آزمایشگاه رنج می برد که این موضوع موجب گلایه دانشجویان شده است و ما نیز دستمان بسته و امکانات مان محدود است که از نماینده محترم و مسوولان شهرستان انتظار داریم این مرکز ملی را یاری دهند .

به گفته وی ، در صورت تامین نشدن مکان آموزشی مناسب این مرکز آموزشی منحل و دانشجویان آن به شهرهای همجوار منتقل می شوند.

رییس مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان گفت : دانشگاه لرستان برای جلوگیری از انحلال این مرکز اعتباری را برای اجاره مکان آموزشی آن پیش بینی کرده است که امیدواریم مسوولان شهرستان این مرکز را یاری نمایند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار