سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 104616
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سفر معاونین وزیر ارشاد به لرستان / شمارش معکوس برای عزل حنان آغاز شد / خانواده شهدا خواستار عزل حنان شدند / مدیران هنجارشکن جایی در استان ندارند
Print This Post
پرونده ولنگاری فرهنگی در لرستان

همزمان با سفر این ۳ معاون وزیر، خانواده شهدا با شنیدن این خبر، خواستار برخورد قاطع و عزل مدیر هنجارشکن اداره فرهنگ و ارشاد لرستان شدند.

به گزارش سلام دلفان، شنیده‌ها حاکیست که معاونین وزیر ارشاد برای بررسی وضعیت فرهنگی و ناهنجاری‌هایی که اخیرا در این حوزه در استان به وجود آمد، امروز به لرستان سفر می‌کنند.

لرستانی که سه ماه پرالتهاب فرهنگی را پشت سر گذاشت و شاهد بودیم که عالی‌ترین مقام فرهنگی استان، در برابر تئاتر توهین آمیز به شهدا، تمام قد از این تئاتر دفاع  نمود و قلب خانواده شهدا را جریحه‌دار کرد.سفر معاونین وزیر ارشاد به لرستان / شمارش معکوس برای عزل حنان آغاز شد / خانواده شهدا خواستار عزل حنان شدند / مدیران هنجارشکن جایی در استان ندارند

اینک معاون امور حقوقی، معاون امور استان‌ها و معاون بازرسی وزارت ارشاد به لرستان سفر کرد‌ه‌اند تا به بررسی این موضوع بپردازند.

همزمان با سفر این ۳ معاون وزیر، خانواده شهدا با شنیدن این خبر، خواستار برخورد قاطع و عزل مدیر هنجارشکن اداره فرهنگ و ارشاد لرستان شدند.

حمیدرضا حنان که اکنون مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد لرستان می‌باشد، تاکنون نه تنها نتوانسته که اقدام فرهنگی مهمی در استان انجام دهد، بلکه در دوره مدیریت ایشان، هر روز شاهد ناهنجاری‌های فرهنگی در این حوزه هستیم که تاسف‌آورین‌ترین این ناهنجاری‌ها، دفاع تمام قد ایشان از تئاتر توهین آمیز به شهدای دفاع مقدس می‌باشد.

دفاع تمام قد مدیر ارشاد لرستان از تئاتر موهن در حالیست که کارگردان این تئاتر در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: اعتراف می‌کنم در «تئاتر لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» به شهدا توهین شد و من نمی‌دانم این سیاست کجاست و چه کسی دارد چه‌کاری انجام می‌دهد و اصلا چرا مدیر ارشاد لرستان این تئاتر را سیاسی کرده است!

حال که معاونین وزیر ارشاد به لرستان سفر کرده‌اند، مردم و خانواده شهدا این درخواست را دارند که با مدیر هنجارشکن ارشاد لرستان برخورد قاطع شود و او از این سمت عزل شود.

اینک این سنگ محک وزیر جدید فرهنگ و ارشاد در آزمون «مدیران توهین کننده به شهدا، جایی در حکومت شهدا ندارند!»/ لرستان خبر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار