سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 104749
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان / ۶ کارآفرین برتر لرستان مورد تقدیر قرار گرفتند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان:

یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان پیش از ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان برگزار شده و از ۴ کارآفرین برتر و ۲ کارآفرین شایسته تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش سلام دلفان، در این مراسم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بیان کرد: اعتقادمان بر این است که باید الگوهای موفق در بخش های مختلف را به جامعه معرفی کنیم و یکی از اهداف برگزاری این مراسم تحقق این هدف بوده است.

علی آشتاب ادامه داد: کارآفرینان نه تنها برای ادامه فعالیت بنگاه اقتصادی خود تلاش کرده بلکه به دنبال تلاش، توسعه و نوآوری بوده و باید کارآفرینان را تکریم و آنها را به جامعه معرفی کنیم.

وی عنوان کرد: زندگی کارآفرینانه بسیار دشوار و توام با ریسک، خطر، احتمال شکست و موفقیت بوده و نیازمند تفکر است و این افراد باید همواره مسیر رشد و ارتقا را برای خود ترسیم کنند که خوشبختانه موفقیت های کسب شده نشان دهنده کارایی و فعالیت ویژه کارآفرینان لرستانی است.

 علی آشتاب

این مسئول اظهار کرد: یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان در سال ۹۵ با هدف توسعه فرهنگ کارافرینی و معرفی کارافرینان برتر در ۳ بخش صنعت، خدمات و کشاورزی با دامنه فعالیت ۳ ساله اخیر برگزار شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره توسط دو کارگروه علمی و کانون کارافرینان و پارک علم و فناوری مورد بررسی قرار گرفتند، تمامی مراحل و فرایند ثبت نام این جشنواره به شکل اینترنتی بوده و طی ۷ ماه گذشته این فرایند صورت گرفته و کارآفرینان برتر انتخاب شده اند.

آشتاب از ثبت نام هزار و ۴۹۹ نفر برای شرکت در این جشنواره سخن به میان آورد و افزود: از این تعداد ۲۸۶ نفر زن و مابقی نیز آقایان بوده اند و از مهمترین شاخص های انتخاب کارآفرینان برتر می توان به نوآوری، بهره مندی از دانش فنی، توسعه بازار، برند، صادرات، داشتن استراتژی بازاریابی، رعایت استاندارد وکنترل کیفیت، کاهش واردات، توجه به محیط زیست و رضایت مندی اشاره کرد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه در سنوات گذشته همواره استان لرستان دارای کارآفرین نمونه ملی بوده و در این جشنواره از ۴ نفر کارفربن برتر و ۲ کارآفربن شایسته تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

سفیر افلاک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار