سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 104847
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار دلفان از راه آسفالته بهره‌مند می‌شوند
Print This Post
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان:

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان گفت: با انجام ۲۰۰ کیلومتر آسفالت تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار دلفان از راه آسفالته بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش سلام دلفان،ناصر خوشرو صبح امروز در مراسم تجلیل از اداره راهداری وحمل و نقل جاده‌ای دلفان به وظایف اداره تازه تاسیس راهداری وحمل و نقل جاده‌ای اشاره کرد و اظهارداشت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دو بخش راهداری و حمل و نقل وظایفی همچون ارتقاء ضریب ایمنی، خط‌‌‌‌‌‌کشی و شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز راه‌ها همچنین احداث و بهره‌برداری، توسعه ونگهداری پایانه‌های عمومی و وسایل نقلیه باربری را برعهده دارد.

خوشرو افزود: در شهرستان دلفان ۹۰۱ کیلومتر راه ارتباطی وجود دارد که ۵۵۰ کیلومتر آن راه آسفالته و۲۵۱ کیلومتر نیز خاکی و شوسه‌ای است.
وی ادامه داد: تعداد ۲۶۰ روستا در این شهرستان دارای راه آسفالته و مابقی هم به صورت راه خاکی وشوسه هستند.

این مسئوول اظهار داشت: با انجام ۲۰۰ کیلومتر آسفالت تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار از راه آسفالته بهره‌مند می‌شوند.
خوشرو عنوان کرد: در دلفان سه گردنه گاماسیاب، گشور و سرکشتی وجود دارد که با توجه به برفگیر و مه‌گیر بودن راهدارخانه این سه گردنه مشغول به فعالیت هستند.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان ادامه داد: ایجاد روشنایی گردنه گاماسیاب به طول پنج کیلومتر با توجه به برفگیر و مه‌گیر بودن ضروری است و انجام آن در دستور کار این اداره قرار دارد.
در پایان با حضور ناصر جمشیدی معاون اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان لرستان و جمع زیادی از مسئوولان شهرستان دلفان از بازنشستگان اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای تجلیل شد.

گفتنی است، بعد از تفکیک اداره راه وشهرسازی و تشکیل اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، ناصر خوشرو در آبان ماه به عنوان نخستین رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان منصوب شده است.

تین نیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار