سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1049
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دنیزلی به پرسپولیس “بله” گفت
Print This Post
خبرنامه دانشجویان ایران:به گزارش خبرگزاری فارس در چند ساعت گذشته رسانه‌های نوشتاری و تصویری ترکیه خبر حضور دنیزلی را در پرسپولیس منتشر کردند. روزنامه حریت دراین باره نوشت: اسطوره فوتبال ترکیه که ...

خبرنامه دانشجویان ایران:به گزارش خبرگزاری فارس در چند ساعت گذشته رسانه‌های نوشتاری و تصویری ترکیه خبر حضور دنیزلی را در پرسپولیس منتشر کردند.

روزنامه حریت دراین باره نوشت: اسطوره فوتبال ترکیه که به مدت یک سال و نیم به عنوان مفسر تلویزیونی کار کرد، به مستطیل سبز باز خواهد گشت. وی که پیش‌تر سابقه همکاری با پرسپولیس را داشت، موافقت خود را برای تصدی مجدد پست سرمربیگری این تیم اعلام کرد.
براساس این اعلام او حاضر به همکاری به مدت ۱۸ ماه شده است.

*ملیت: بازگشت پس از مدت‌ها دوری

روزنامه ملیت، دیگر ارگان مطبوعاتی مهم ترکیه نیز خبر بازگشت مربی ۶۲ معروف ترکیه را در سایت خود درج کرد.

این نشریه در گزارشی تحت عنوان « بازگشت مصطفی به مستطیل سبز» نوشت: یک مربی با تجربه و معروف همچون دنیزلی راضی شد پس از مدت‌ها دوری از نیمکت مربیگری بار دیگر در این کسوت ظاهر شود. نکته جالب در این میان بازگشت او به تیمی است در ایران که قبلا سابقه هدایتش را در اختیار داشته است.
این نشریه افزود: در ایران دنیزلی دو تیم پاس و پرسپولیس را در سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ هدایت کرده است.

*صباح: حضور در پرسپولیس پس از گزارشگری

روزنامه صباح نیز نوشت: ‌دنیزلی که این اواخر شغل  گزارشگری تلویزیون را برای خود پذیرفته بود، پس از مذاکره با باشگاه پرسپولیس ایران پذیرفت به مسئولیت و تیم سابقش بازگردد.

این سایت افزود: این مربی کسی است که در تیم‌های گالاتاسرای، فنرباغچه و بشیکتاش، سه قطب فوتبال ترکیه افتخار‌آفرین بوده است.

*تاجان‌اسپور: بازگشت پس از رفع مشکلات پزشکی

یک سایت ورزشی ترکیه نوشت: مربی معروف فوتبال این کشور پس از رفع مشکلات پزشکی اش به همکاری مجدد با تیم سابق ایرانی خود حاضر به همکاری شد.

سایت تاجان‌اسپور که خبر موافقت دنیزلی با پرسپولیس را اعلام کرد، نوشت: دنیزلی به این خاطر از مربیگری دست کشید و به گزارشگری فوتبال روی آورد که مدعی بود یکسری مشکلات پزشکی دارد اما اکنون پس را کسب سلامتی خود، حاضر شد به میدان بازگردد و زمام امور تیم پرسپولیس را که قبلا در اختیار داشت، برعهده گیرد.

*تلویزیون استانبول: مصطفی، گودبای ترکیه، سلام ایران

شبکه تلویزیونی استانبول نیز خبر بازگشت مصطفی دنیزلی را در سایت خود درج کرد.
این سایت در گزارشی تحت عنوان «گود بای ترکیه، سلام ایران» نوشت: مصطفی دنیزلی با پذیرش مسئولیت پرسپولیس از فوتبال کشورش خداحافظی کرده و جدا شده و به فوتبال باشگاهی ایران با حضور در راس کادر فنی تیم پرسپولیس، سلام کرده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار