سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 104977
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پرداخت ۱۱۷ میلیارد تومان به ۱۴ واحد تولیدی شهرستان سلسله
Print This Post
استاندار لرستان مطرح کرد؛

استاندار لرستان از اختصاص ۱۱۷ میلیارد تومان به ۱۴ واحد تولیدی شهرستان الشتر خبر داد.

استاندار لرستان.jpgبه گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان الشتر با اشاره به اینکه ۱۱۷ میلیارد تومان به ۱۴ واحد تولیدی مشکل دار این شهرستان اختصاص داده شده است اظهار داشت: در این راستا اگر هم اختلاف نظری باشد بانک ها ظرف یک هفته باید اعلام کنند که به ستاد تسهیل کشور ارجاع دهیم.

وی با اشاره به پروژهای عمرانی این شهرستان افزود: در حوزه راه و شهرسازی خوشبختانه پروژه های چهار خطه در این شهرستان وضعیت خوبی دارد به طوری که اخیرا توسط وزیر راه و شهرسازی ۱۸ کیلومتر از  آن به بهره برداری رسید.

استاندار لرستان همچنین به طرح در دست ساخت تقاطع هم سطح و زیر گذر فیروز آباد اشاره کرد و افزود: برای تکمیل این طرح نیز باید از محل اعتبارات حوداث جاده ای مبلغ مورد نیاز به آن اختصاص یابد.

بازوند با اشاره به قابلیت ها و توانمندیهای های شهرستان سلسله در جذب گردشگر افزود: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و  سرمایه‌گذاری در این حوزه نیاز بوده سازمان میراث‌ فرهنگی و گردشگری تا پایان سال جاری طرح مطالعاتی این حوزه را انجام دهد.

وی همچنین به حوزه کشاورزی و اجرای طرح های آبیاری نوین اشاره کرد و اظهار داشت: با اجرای طرح های در دست اقدام در این حوزه تا پایان خرداد ۹۶ حدود هزار و ۴۰۰ هکتار اراضی دیم شهرستان سلسله به آبی تبدیل می شود.

استاندار لرستان همچنین به کمبود سرانه ورزشی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: برای افزایش این سرانه ۳۰ درصد از اعتبارات استان و مابقی از اعتبارات ملی به اجرای طرح های ورزشی در سلسله  اختصاص می یابد.

وی به ساخت سالن های ورزشی به ویژه در سایت مسکن مهر این شهرستان تاکید کرد و افزود: منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیز برای احداث پروژه اسب دوانی در شهرستان سلسله همکاری لازم را با اداره ورزش و جوانان داشته باشد./ مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار