سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 105061
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » موسیقی‌دان ایتالیایی در حرم رضوی مسلمان شد +عکس
Print This Post

یک هنرمند موسیقی­دان ایتالیایی با حضور در حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.

 • به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی آستان قدس رضوی، مانوریتزبالتزولا که پس از آشنایی با مفاهیم دینی، کتاب‌های اسلامی و پژوهش درباره مکان‌های مقدس، در سفر به ایران تحت تأثیر معارف و آموزه‌های آسمانی اسلام قرار گرفت و این دین را به عنوان دین خود برگزید.
  وی با تشرف به حرم رضوی و با اقرار شهادتین و انتخاب آگاهانه مذهب تشیع در راه هدایت الهی قرار گرفت و مسیر جدید زندگی خود در مکتب علوی را پیدا کرد.
  مانوریتزبالتزولا در حاشیه مراسم تشرف به دین اسلام و مذهب تشیع گفت: من به وسیله راهنمایی‌های پدرم که مسلمان هم نیست به دین اسلام گرویدم، چرا که پدر از دین اسلام به عنوان دین مستقل و آزاد یاد می­‌کرد و می‌گفت در دین اسلام انسان ارتباط مستقیم با خداوند دارد.
  وی افزود: با توجه به تحقیقاتی که در مورد دین اسلام داشتم، متوجه این مسئله شدم که دین اسلام یک دین کامل و آزاد است که هر کسی به دین مشرف شود در انجام فرایض الهی مختار است که در هر کجا، هر وقت و هر مکان که بخواهد می‌تواند ارتباط خودش را با خدای خودش برقرار کند، چرا که در ادیان دیگر باید در مکان های مشخص مثل کلیسا و معبد و… حضور پیدا کند تا با خدا ارتباط برقرار کند.
  این  موسیقیدان تازه مسلمان که نام خود را رضا انتخاب کرده است، اظهار کرد: پذیرش اسلام از سوی انسان‌های آزاداندیش در صورت شناخت صحیح دین اسلام صورت می‌گیرد و به وسیله تفکر زمینه فکری و آمادگی روحی در قلب انسان فراهم می شود.
   موسیقی‌دان ایتالیایی در حرم رضوی مسلمان شد +عکس
  این موسیقیدان ایتالیایی تصریح کرد: کتاب قرآن کامل‌ترین نسخه زندگی برای بشریت است و توجه به معانی آیات قرآن درون انسان را روشن می‌کند.
  وی با اشاره به اینکه اجتماع مسلمانان در مناسبت‌های مختلف، اجتماع بسیار متحد و یکپارچه است، گفت: من تابستان سال جاری برای جمع آوری تحقیقات در مورد دین اسلام به حرم مطهر رضوی آمدم و جاذبه‌های بی‌نظیری را در این مکان نورانی مشاهده کردم که همین امر ذهنم را متوجه و علاقمند به دین اسلام و مذهب شیعه کرد.
  این موسیقی دان ایتالیایی افزود: امروز که با اقرار شهادتین به دین اسلام و مذهب تشیع مشرف شدم درونم نورانی شده است و احساس  می‌کنم که بهار عمرم از امروز شروع شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار