سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1052
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نخستین داوطلبان «دلفان و سلسله» برای مجلس نهم مشخص شدند: دولتشاهی نژاد ،حسینی فرد، محمّدی و سوری
Print This Post
در اولین روز ثبت نام چه گذشت؟
در نخستین روز از ثبت نام داوطلبان مجلس نهم، 4 نفر از داوطلبان این عرصه، با حضور در فرمانداری نورآباد برای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه دلفان ...

در نخستین روز از ثبت نام داوطلبان مجلس نهم، 4 نفر از داوطلبان این عرصه، با حضور در فرمانداری نورآباد برای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه دلفان و سلسله ثبت نام نمودند.

به گزارش «سلام دلفان» در روزی که فرمانداری دلفان روز پرکار و شلوغی را شاهد بود، در نخستین ساعات ثبت نام، تعدادی از افراد، ثبت نام خود را در روز نخست انجام دادند.

قدرت الله دولتشاهی نژاد نخستین فردی بود که در ساعات اولیه اقدام به ثبت نام خود نمود. پس از وی، سید حمزه حسینی فرد نیز اقدام به این کار کرد. حجت الاسلام محمّد محمّدی نیز یکی دیگر از داوطلبان این عرصه، در آخرین ساعت اداری اولین روز ثبت نام، نام خود را در میان داوطلبان مجلس نهم ثبت کرد.

روز پرکار فرمانداری دلفان زمانی تکمیل شد که یکی دیگر از کاندیداها در ساعت غیر اداری برای ثبت نام مراجعه کرد؛ حجت الله خدایی سوری چهارمین نفری بود که به فرمانداری مراجعه کرد و تا لحظاتی قبل از اذان مغرب، ثبت نام وی ادامه داشت.

قابل ذکر است، در روند ثبت نام برخی از این افراد به دلیل ناقص بودن مدارک ثبت نام وقفه ایجاد شد و بیش از زمان معمول به طول انجامید.

با این حساب، حوزه دلفان و سلسه تا کنون 4 نفر را رسماً به عنوان داوطلب انتخابات مجلس نهم شناخته است. سه نفر از این افراد از حوزه فرعی دلفان؛ یعنی الشتر هستند و تنها یک نفر از نورآباد در نخستین روز ثبت نام اسم خود را به عنوان داوطلب ثبت نمود.

در پایان ثبت نام هر کدام از داوطلبان، «سلام دلفان» سؤالات مشترکی را از آنها می پرسد که  متن این پرسش و پاسخ ها، پس از پایان آخرین روز ثبت نام ،در سایت درج خواهد شد.

سایت «سلام دلفان» از امروز تا پایان انتخابات مجلس نهم، مخاطبان گرامی در جریان آخرین اخبار و تحولات انتخاباتی این حوزه قرار خواهد داد.

قدرت الله دولتشاهی نژاد:

 


سید حمزه حسینی فرد :


 

حجت الاسلام محمّد محمّدی :

 

حجت الله خدایی سوری :

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار