سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 105329
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » رفع تصرف اراضی «کهمان»الشتر؛«هنام» و«کاکارضا» در گام بعدی
Print This Post
عزم دستگاه‌قضایی در برخورد با متخلفان

رئیس دادگستری شهرستان الشتر از تصرف اراضی ملی در مناطق «هنام» و «کاکارضا» این شهرستان از سوی متخلفان خبر داد و تاکید کرد که دستگاه قضایی در برخورد با متصرفان قاطع است.

به گزارش سلام دلفان، فریدون رواد با تاکید بر اینکه رفع تصرف از اراضی ملی در همه مناطق شهرستان الشتر در دستور کار قرار دارد اظهار داشت: ما این اقدام را از منطقه «کهمان» شروع کرده ایم.

وی با بیان اینکه بعد از آزاد سازی منطقه «کهمان» از دست متصرفان سراغ مناطق دیگری که در اختیار متصرفان بوده به طور حتم خواهیم رفت عنوان کرد: در خصوص رفع تصرف از اراضی ملی با قوت کار خود را ادامه خواهیم داد.رفع تصرف کهمان

رئیس دادگستری شهرستان الشتر پاز شناسایی مناطقی که در تصرف متخلفان بوده خبر داد و بیان داشت: در حاضر شاهد تصرف اراضی ملی در مناطقی مانند «هنام»، «کاکارضا» و … در شهرستان الشتر هستیم که دستگاه قضایی ورود جدی برای برخورد با متخلفان در این زمینه دارد.

رواد با تاکید بر اینکه این اقدام با برنامه ریزی و تدبیر رئیس کل دادگستری لرستان در دستور کار قرار گرفته است گفت: میزان تصرف در اراضی ملی مناطق یاد شده نسبت به منطقه «کهمان» کمتر بوده که دستگاه قضایی ابتدا ورود جدی در برخورد با متخلفان در منطقه «کهمان» را در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه منطقه «کهمان»، منطقه ای بسیار سرسبز بوده و حدود ۳۰ کیلومتر از این منطقه تصرف شده بود گفت: به خاطر گستردگی منطقه و اینکه می شود در این منطقه سرمایه گذاری لازم در حوزه گردشگری صورت گیرد اولویت اول خود را برای آزاد سازی این منطقه قرار دادیم./ مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار