سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 105640
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » انفجار یک بمب دست ساز در فرمانداری خرم آباد در جریان فتنه ۸۸/ بحث تقلب را از ماه ها قبل از انتخابات کلید زدند
Print This Post
فرماندار اسبق خرم آباد:

فرماندار اسبق خرم آباد گفت: در جریان فتنه یک بمب دست ساز را شبانه از پشت بام به داخل فرمانداری انداختند که صدای انفجار بسیار مهیبی که شهر را گرفت سقف اتاق بنده در فرمانداری پایین آمد.

به گزارش سفیر افلاک، حسن شریعت نژاد که در فتنه ۸۸ فرماندار خرم آباد بود، با بیان اینکه فرمانداری خرم آباد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ انتخابات بسیار خوب و سالمی برگزار کرد، اظهار داشت: پس از اعتراضاتی که کاندیداها نسبت به انتخابات داشتند، علی رغم اینکه هیچکدام از این ستادها شکایتی نکرده بودند ما در فرمانداری خرم آباد با حضور رئیس ستاد میرحسین موسوی در لرستان تعدادی از صندوق ها را به صورت رندوم شمارش کردیم و آرا کاملا صحیح و سالم بودند به گونه ای که خود رئیس ستاد هم طی مصاحبه ای که با صدا و سیمای مرکز لرستان داشت این مسئله را تایید کرد که انتخابات در خرم آباد مانند همه انتخابات های پس از انقلاب اسلامی در کمال صحت برگزار شده است.

 

وی عنوان کرد: علی رغم اینکه بر اساس قانون انتخابات کاندیداها حق تجمع و اعتراض نداشته و سه روز پس از انتخابات فرصت دارند که اعتراض خود را به صورت کتبی به هیات های اجرایی و دفاتر نظارت ارسال کنند، اما این کار نکردند و تجمعاتی برپا کردند.

فرماندار اسبق خرم آباد به یک اتفاق در جریان فتنه ۸۸ در فرمانداری خرم آباد اشاره کرد و ادامه داد: حدود ساعت ۲۲ الی ۲۳ شب بود، با توجه به اینکه خودم در فرمانداری ساکن بودم یک بمب دست ساز را شبانه از پشت بام به داخل فرمانداری انداختند که صدای انفجار بسیار مهیبی که شهر را گرفت سقف اتاق بنده در فرمانداری پایین آمد که آن زمان اجازه ندادیم رسانه ای شود.

شریعت نژاد با بیان اینکه این انفجار نشان داد که بسیاری از معترضان به انتخابات معترض واقعی نبوده و اهداف دیگری داشتند، تصریح کرد: با توجه به تایید صحت انتخابات و فرمایشات رهبری در نماز جمعه باید اعتراضات و تجمعات کاهش پیدا می کرد که البته جمعیت زیادی از اعتراض دست برداشتند اما عده ای که مسئله شان انتخابات نبوده و به دنبال انتقام از نظام بودند این مسیر را دنبال کردند.

وی با بیان اینکه هشت ماه نظام و رهبری نظام متانت و شکیبایی به خرج داده و بدون هیچ گونه برخورد جدی‌ای اختشاش گران را ارشاد و راهنمایی کردند، افزود: اما همه به یقین رسیدند که این‌ها از جای دیگر خط گرفته اند و پس از هشت ماه باز خود مردم به صورت خودجوش برای مقابله با عده اختشاش گر به صحنه آمدند و حماسه یوم الله ۹ دی را آفریدند و توطئه را خنثی کردند که البته آثار و تبعات آن باقی ماند و عاملان این کار در پیشگاه ملت و خداوند متعال مسئول خواهند بود.

فرماندار اسبق لرستان با اشاره به اینکه عده ای ساده لوح در داخل و دشمنان نظام در خارج دست به دست هم داده و شیرینی حضور ۴۰ میلیونی در انتخابات را به کام مردم تلخ کردند، خاطرنشان کردند: همین باعث شد که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به بحث تحریم ها و دشمنی خود را مجهزتر کنند.

شریعت نژاد یادآور شد: متاسفانه هنوز هم عده ای هستند که نسبت به فتنه حساسیت پائینی دارند که این برای نظام و انقلاب خطرناک است چراکه فتنه از ساده لوحی بخشی از داخلی ها و بسیج همه جانبه دشمنان انقلاب اسلامی از جمله گروهک های ضد انقلاب، بهایی ها، اسرائیل، شبکه های خارجی، آمریکا، انگلیس و امثالهم بود که با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری، بصیرت و حضور به موقع مردم خنثی شد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام هنوز هم چشم امیدی به خودفروخته ها و ساده لوحان داخلی دارند، عنوان کرد: اگر این‌ خودفروخته های داخلی نباشند دشمنان نیز در بحث تحریم ها اینقدر گستاخ نخواهند بود.

فرماندار اسبق خرم آباد ادامه داد: اقدام این چند نفر از باقیماندگان فتنه که برای رئیس جمهور آمریکا در راستای وضع تحریم های بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران نامه نوشتند، نشان می دهد که ساقط کردن و از بین بردن نظام قصد این‌ها در زمان فتنه بود.

شریعت نژاد البته با بیان اینکه به بهانه تحریم های هسته ای بخش زیادی از فعالیت های هسته ای خود را از دست دادیم، تصریح کرد: اما طبق پیش بینی های رهبری غربی ها به وعده های خود عمل نکردند چراکه دشمنی آنها با حکومت اسلامی بوده و حکومت اسلامی مانع توسعه طلبی آنهاست و مسائل هسته ای و موشکی و مانند این‌ها بهانه است چراکه پیش از مسائل هسته ای نیز ما به بهانه های حقوق بشر و امثالهم تحریم می شدیم.

وی با اشاره به اینکه اگر حمایت خارجی ها نبود فتنه خیلی زودتر خفه شده و دوام نمی آورد، افزود: البته پس از فرمایشات مقام معظم رهبری بخش قابل توجهی از مردم که دوستدار نظام بودند از فتنه گران جدا شده و بخش کمی باقی ماندند و در این هشت ماه به اختشاش ادامه دادند.

فرماندار اسبق خرم آباد خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این قدرت را داشت که همان ابتدا این مسئله را ختم کند اما رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و حوصله به خرج دادن نظام باعث شد که دست اختشاش گران برای مردم رو شود.

شریعت نژاد با بیان اینکه بعدها در اعترافات خانم کلینتون و اسرائیلی مشخص شد که کشورهای غربی چه امید زیادی به این فتنه داشتند، یادآور شد: بزرگترین هزینه‌ای که نظام در این فتنه داد این بود که یک آرای ۴۰ میلیونی که می توانست پشتوانه نظام باشد و سال‌های سال نظام را بیمه کرده و نماد مردم سالاری دینی بود، با این کار خراب کرده و تحت شعاع قرار دادند و دشمنان ما با آن شبکه های وسیع خبری و ماهواره ای از این مسئله به نفع خود بهره برداری کردند.

وی اقدامات مخرب فتنه گران را علت تشدید تحریم ها دانست و عنوان کرد: هنوز هم نظام هزینه این خسارات و مشکلات ایجاد شده توسط فتنه گران را می پردازد چراکه فتنه خسارت های حیثیتی به کل نظام زده و آبروی نظام را خدشه دار کرد.

فرماندار اسبق خرم آباد با بیان اینکه فتنه گران کسانی بودند که سال‌ها در همین نظام مسئولیت داشتند، ادامه داد: اعلام پیروزی آن هم ۲۴ ساعت پیش از اعلام نتایج با هیچکدام از اصول دموکراسی و قانونمندی تطابق ندارد.

شریعت نژاد تصریح کرد: بحث تقلب را از ماه ها پیش از انتخابات دشمنان ما کلید زدند که این نشانگر هماهنگی بین دشمنان ما و خودفروختگان داخلی و ساده لوحی برخی افراد بود.

وی افزود: سردمداران فتنه یقینا مسئول این قضیه هستند و نزد خدا و وجدان مردم باید پاسخگو باشند.

 منبع:سفیر افلاک

  1. نویسنده دیدگاه: احمد
    دی ۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۰:۴۲

    با سلام واژه اغتشاش درست است نه اختشاش

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار