سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 105797
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » خصومت با شهدا یا منافع سیاسی! /چه کسانی به عدم عزل حنان تمایل دارند؟
Print This Post
هزینه سنگین حنان برای دولت تدبیر:

با گذشت زمان سوالات بی پاسخ متعددی از پشت پرده افراد یا گروه های سیاسی که تمایل به عدم برکناری حنان دارند در اذهان عمومی مطرح می شود و این مسئله برای لغزش آرای اعتدالیون در بین خانواده معظم شهدا مناسب نیست.

به گزارش سلام دلفان، رئیس جمهور که بر حضور در بین خانواده های شهدا ممارست داشته و مسلما عدم برکناری حنان که به شهدا توهین کرده و تا کنون عذرخواهی نکرده در انتخابات ریاست جمهوری تحت شعاع قرار گرفته و باعث لغزش سبد اعتدالیون در بین خانواده های شهدا می شود.

 

 روحانی وخانواده شهدا

این در حالی که در دیداری که مجمع نمایندگان لرستان با وزیر ارشاد داشته اند بر عزل حنان تاکید داشته اند و واقعا مسئولینی که از قبل خواستار برکناری شیخ هنجار شکن بودند حالا باید مواضع خود را دوباره به صورت شفاف برای عموم اطلاع رسانی کنند.

 

هر چند مردم منتظر نتایج دیدار اخیر معاون وزیر ارشاد با نماینده ولی فقیه در لرستان هستند و نیاز که روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان در خصوص این دیدار که یکی از موارد آن حاشیه سازی حنان ،اطلاع رسانی کنند.

 

ماجرای حنان باگذشت زمان ابعاد تازه تری به خود می گیرد و گویا پشت پرده تئاتر موهن و شیخ هنجار شکن افراد بانفوذی وجود دارند که به دنبال عدم برکناری حجت الاسلام محمد رضا حنان هستند.

 حنان لرستان

در برهه زمانی افراد متعددی در نظام مسئولیت هایی داشتند که فقط به خاطر حفظ مسئولیت از ارزش ها و ولایت دم می زدند و در فتنه ۸۸شخضصیت خود و نیت واقعی پلید خود را نشان دادند.

 

در مقابل مردم با رصد دقیق مسائل و بصیرتی که داشتند در ۹دی به یاوه گویی های آنها و مستکبرین پاسخ دندان شکن دادند.

 

حالا شیخ هنجار شکن پس از توهین به دلسوزان نظام همچون آیت الله علم الهدی،پا را فراتر گذاشته و در ایام دفاع مقدس که نسل جوان بایستی با این دوران و زحمات رزمندگان وشهدا بیشتر آشنا شوند به اجرای نمایش موهن می پردازد و دل هر خانواده شهید و دلسوز نظام را خون می کند.

 

 عزل حنان

این در حالی که اجرای این نمایش جنجالی  “لیلی نام تمام دختران ایران زمین”در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر اخیر انجام گرفته  و بایستی این نمایش ها از فیلترهای مختلف نظارتی بگذرد تا به نمایش در بیاید.

 

وقتی خود متولیان فرهنگی لرستان حتی در تعریف کردن ماجرا از  گفتن دیالوگ های این تئاتر موهن و توهینی که به شهدا شده شرم دارند ،چگونه شیخ هنجار شکن فرهنگ لرستان همچنان برمسند ریاست که ثمره همین خون شهدا تکیه زده و حاضر به عذرخواهی نشده است.

 روحانی وحنان

علی رغم طرح سوالات متعددی که در خصوص اجرای این نمایش موهن و حواشی آن شده ولی تاکنون هیچ کدام از متولیان به آنها پاسخ قانع کننده نداده اند.

 

حالا موضوع عزل حنان به معمای بزرگی در عرصه فرهنگ لرستان تبدیل شده به طوری که شخصی که این چنین سهل انگاری کرده و با کم توجهی که داشته ،ارزش های انقلاب اسلامی را زیر سوال برده و باعث نگرانی مردم،خانواده های شهدا،رزمندگان،ایثارگران،مجمع نمایندگان،نماینده ولی فقیه در لرستان وحتی استاندار شده ولی همچنان این مدیر کل هتاک در عرصه مدیریت فرهنگی لرستان تاخت وتاز می کند.

 

معنا دار بودن عدم عزل حنان در جلسه اخیر اصلاح طلبان با استاندار و تاکید آنها برحمایت و ابقای  این شیخ هنجار شکن این موضوع را بر همگان آشکار می کند که گویا اصلاح طلبان قصد دارند با عدم عزل شیخ هتاک در فرهنگ لرستان بر اشتباه بزرگ آن سرپوش گذاشته و این مسئله را امری عادی و موجه نشان دهند.

 

۹دی روز بصیرت فرصت مناسبی تا برخی از مسائل از جمله حاشیه سازی های این شیخ هنجار شکن در فرهنگ لرستان بیشتر مورد بررسی قرار گیرد،در حالی که مبحث بصیرت  فقط محدود به ۹دی نیست و هر زمانی که فتنه و ناعدالتی در جامعه به وجود بیاید برای آگاه سازی افکار عمومی و پاک کردن غبارهای فتنه باید روشنگری صورت گیرد.

 

منبع خبر: بیان روز

 1. نویسنده دیدگاه: فرا اسماعیلی
  دی ۹, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۱:۱۸

  امیدواریم این قضیه هم همانند قضیه اهانت خواننده زیرزمینی به بااصالت ترین قوم ایران زمین«قوم لک»به دست فراموشی سپرده نشود و با فردخاطی برخورد لازم را بنمایند تا درس عبرتی باشد برای دیگرهتاکان که پایشان را از گلیمشان دراز نکنند.

  • نویسنده دیدگاه: سعید
   دی ۹, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۳۲

   احسنت
   نمیدونم چرا با اهانت های جدید اهانت های کهنه فراموش میشن؟واقعا چرا؟
   یعنی یکی توهین کنه بعدفرد جدیدی توهین کنه باید قبلیو فراموش کنیم؟
   شایدم سیاست دولت فعلی اینه و ما نباید برداشت بد کنیم
   مقصر ماییم وگرنه توهین کرده اختلاس کرده به ما چه😂

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار