سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 106166
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » استاندار لرستان برای هزینه درمان “دختر بیمار دلفانی” دستور رسیدگی داد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

هوشنگ بازوند استاندار لرستان برای تأمین هزینه‌های درمان “زهرا” دختر بیمار دلفانی دستور رسیدگی داد.

بازوند

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند استاندار لرستان برای تأمین هزینه‌های درمان دختر بیمار ساکن شهرستان دلفان دستور رسیدگی صادر کرد.

بهرام رشید نیا مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان در گفت‌وگو با تسنیم بابیان اینکه استاندار لرستان امروز دستور ویژه‌ای برای پیگیری تأمین هزینه‌های درمان دختر بیمار ساکن دلفان صادر کرده است، اظهار داشت: استاندار لرستان در نامه‌ای به مدیرکل بازرسی استانداری خواستار پیگیری برطرف شدن مشکلات درمانی جوان دلفانی شد.

وی افزود: با پیگیری استاندار لرستان یک خیر تمام هزینه درمان این بیمار را در بیمارستان پارس تهران تقبل کرده است.

تسنیم  لرستان ۲۷ آذرماه امسال در گزارشی با عنوان « جدال ۱۶ ساله “زهرا” با بیماری/ ای که دستت می‌رسد کاری بکن» پیگیر برطرف شدن مشکلات درمانی یک جوان ساکن شهرستان دلفان شد که پس از انتشار این گزارش هوشنگ بازوند استاندار لرستان خواستار رسیدگی به وضعیت این بیمار شد و مدیرکل بازرسی استانداری لرستان را مأمور رسیدگی به مشکلات درمانی زهرا کرد که پس از حضور کشکولی مدیرکل بازرسی استانداری لرستان و طولابی فرماندار دلفان در منزل این بیمار  بنا شد پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام شود که امروز استاندار لرستان در نامه‌ای به بازرسی خواستار رفع مشکلات درمانی این دختر جوان شده است.

با پیگیری‌های این خبرگزاری موضوع درمان زهرا توسط مجیدکیانپور رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان با وزیر بهداشت مطرح شد که دستور  رسیدگی به وضعیت درمان دختر جوان ساکن شهرستان دلفان از طرف وزیر بهداشت صادر شد.

وزیر بهداشت دستور داد تا معاون درمان وزارت بهداشت یک نفر را مسئول رسیدگی به این موضوع کند و هزینه درمان این بیمار را نیز متقبل شوند.

زهرا مبتلابه بیماری نادری ریوی به نام (تراکئو پاتیا برانکو استوکندری پلاستیکا) است که چندین سال با درد و رنج نفس می‌کشد و به دلیل بیماری دیگری که پزشکان از آن به نام رینیت اتروفیک یادکرده‌اند از ناحیه بینی دچار مشکلات جدی شده است به‌طوری‌که غضروف بینی‌اش را ازدست‌داده و هفت بار تحت عمل جراحی قرارگرفته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار