سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 106169
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » مدیریت در آموزش و پروش لرستان را “قیمتی” کردم/حاضر به انجام کار سیاسی نشدم
Print This Post
مدیرکل سابق آموزش و پروش لرستان:

مدیرکل سابق آموزش و پروش لرستان با بیان اینکه مدیریت در آموزش و پروش لرستان را “قیمتی کردم، گفت: هرگز حاضر به تهاتر سیاسی و هزینه آموزش‌وپرورش نبوده‌ایم.

کریمی فر

به گزارش سلام دلفان، گودرز کریمی فر در مراسم معارفه مدیرکل جدید آموزش‌وپرورش لرستان که در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد، آموزش‌وپرورش را مهم‌ترین مولد منابع انسانی دانست و اظهارداشت: از آنجاکه اساس آموزش‌وپرورش ساختن انسان است توجه به دو عنصر مهم در سند تحول بنیادین به نام معلم و محصل  ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است و به همین دلیل است که آموزش‌وپرورش  به‌عنوان جعبه سیاه جامعه تعریف‌شده است.

وی افزود: در دوران مدیریتی خود همواره  اعتقاد به توسعه مشارکت در آموزش‌وپرورش را داشته‌ام و معتقد بودم که مشارکت در آموزش‌وپرورش، انگیزش را نیرو می‌بخشد، احساس مالکیت را افزایش می‌دهد و تعلق‌خاطر را ارتقاء می‌بخشد.

مدیرکل سابق آموزش و پروش لرستان عنوان کرد: در آموزش‌وپرورش معلمانی را تربیت، تقویت، برتر و سرتر می‌دانستیم که هم شاگردنگر بوده و هم‌ درس‌نگر باشند که به‌خوبی در سند تحول بنیادین به آن اشاره‌ شده است.

وی بیان کرد: در سه سال گذشته توجه به مدارس بهره‌ور و یا بهره‌وری در مدارس با رویکرد دقیق و عمیق از برنامه‌های جدی آموزش‌وپرورش در دولت تدبیر و امید در آموزش‌وپرورش استان بوده است.

کریمی فر خاطرنشان کرد: همواره مدیران مدارس در سراسر استان را سفیران اصلی  آموزش‌وپرورش و سکان‌داران واقعی تعلیم و تربیت می‌دانیم.

وی اظهار داشت: تدبیر، توکل و تلاش در کنار اندیشه، انگیزه و اراده شش عنصری بودند که همواره در آموزش‌وپرورش در لایه‌ها و سطوح مختلف مدیریتی به آن اشاره‌ می‌شد.

مدیرکل سابق آموزش و پروش لرستان افزود: ما به‌جایگزینی یاددهی به‌جای یادگیری همواره به‌عنوان یک اصل در آموزش‌وپرورش اعتقاد داریم و معتقدیم باید یادگیری‌های عمیق، کیفی و مطلوب را جایگزین یادگیری‌های حافظه محور و سطحی کرد؛ شاید به همین دلیل است که توجه به جشنواره‌ها و المپیادهای علمی به لحاظ ماهیت هیجانی و اکتشافی که در خود دارند و می‌تواند میل به یادگیری را در دانش آموزان تقویت کنند همواره مدنظر آموزش‌وپرورش بوده است.

وی با اشاره به اینکه تنها پرچم‌دار نظام، رهبر انقلاب است، عنوان کرد: همه ما در سایه این پرچم مقام معظم رهبری هستیم و از طرفی ما خود را کارگزار دولت تدبیر و امید می‌دانسته و خوشحالم که توانستیم باافتخار قدرت منطق را جایگزین منطق قدرت در آموزش‌وپرورش کنیم و این قدرت منطق را بر منطق قدرت هم‌نهاد سازی و هم نمادسازی کنیم.

کریمی فر بیان کرد: سعی کرده‌ایم مدیریت در آموزش و پروش را به قیمت کنیم نه اینکه به هر قیمتی مدیریت کنیم و همیشه باافتخار گفته‌ام که با دفاع تمام‌قد از مدیران آموزش‌وپرورش استان لرستان هرگز حاضر به تهاتر سیاسی و هزینه آموزش‌وپرورش نبوده‌ایم و این امر را از افتخارات خود می‌دانیم.

وی گفت: در انتخاب و گزینش مدیران در آموزش‌وپرورش لرستان طی سه سال گذشته، توجه به شش عنصر اراده، امید، پشتکار، تجربه، محبوبیت و مهارت‌های علمی از مهم‌ترین مؤلفه مدیران ما بوده است.

مدیرکل سابق آموزش و پروش لرستان تصریح کرد: خدا را شاکرم که مسئولیت سنگین مدیریت در آموزش‌وپرورش از روی دوش من برداشته‌شده و از همه افرادی که دغدغه آموزش‌وپرورش رادارند باید با مدیرکل جدید همکاری و همیاری لازم را داشته باشند./ تسنیم

 

 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  دی ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۱:۲۴

  توجه به شش عنصر اراده، امید، پشتکار، تجربه، محبوبیت و مهارت‌های علمی از مهم‌ترین مؤلفه های مدیریت بخصوص اداره آموزش و پرورش نورآباد است!!!!!!!!!!!! اتفاقاً چون سیاسی کار بودی وبه هر قیمتی مدیریت ها را پابرجا نگه داشتی اوت شدی دکتر.

 2. نویسنده دیدگاه: علی بابا قمی
  دی ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۱۵

  به عقیده بنده اصلاح طلب ها از آنجایی که در کارهای سیاسی دخالت می کنند خیلی بد بختند ای کاش این جناح در کارهای سیاسی دخالت نداشتند تا به ظاهر اصولگرایان مرتب اعلام می کردند همه جا امن و امان است ساعت ۳ نصف شب .

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۰۰

  داداش قیمتی نکردی با نماینده ها معامله کردی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار