سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 106428
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خیال منصوریان بابت نیم فصل دوم راحت شد
Print This Post

کادر فنی استقلال امیدوار است که در نیم فصل دوم عملکرد این تیم به مراتب بهتر از نیم فصل نخست باشد. به خصوص که یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم هم به آمادگی می‌رسد.

به گزارش سلام دلفان، انگیزه‌های علیرضا منصوریان برای یک شروع تازه در نیم فصل دوم با استقلال زیاد است. به خصوص که او از اطراف و اکناف تیم استقلال شناخت کافی پیدا کرده است و حالا به خوبی می داند از تک تک بازیکنان، اعضای کادر فنی اش و دیگران چه می خواهد و چه انتظاری دارد.

سید محسن کریمی هافبک سرعتی تیم استقلال، در نیم فصل اول هر زمان بود، فوق العاده بود و تنها مشکل او این بود که با ابتلا به مصدومیت‌های متعددی شد که گریبانش را می‌گرفت، کمتر از انتظار فرصت بازی به او می‌رسید. این بازیکن با استفاده از چهار هفته استراحت و درمان و تعطیلی نیم فصل، شرایط مطلوبی پیدا خواهد کرد به گونه‌ای که سرمربی استقلال با شروع نیم فصل دوم می‌تواند به صورت تمام و کمال روی او حساب کند.

اما بهترین خبر برای سرمربی استقلال بازگشت روزبه چشمی به شرایط مسابقه است. این هافبک جوان که فصل گذشته در اوج آمادگی با مصدومیت مواجه شد و بازی‌های زیادی را از دست داد و خیلی‌ها معتقد بودند اگر این اتفاق برای چشمی نمی‌افتاد حتی استقلال قهرمان لیگ برتر می شد، حالا به شرایط مطلوب بازگشته است. البته باید گفت روزبه چشمی از هفته هجدهم می‌تواند استقلال را در مسابقات همراهی کند.

در اختیار بودن دو بازیکن جوان و تعیین کننده مثل روزبه چشمی و محسن کریمی و اضافه شدن آنها به تیم استقلال از جمله عواملی است که منصوریان را به نیم فصل دوم بسیار امیدوار کرده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار