سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 106604
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » دفاع غیر منطقی احزاب سیاسی لرستان از مدیر کل ارشاد
Print This Post

در ماه‌های اخیر اداره کل ارشاد لرستان و در رأس آن شیخ حمیدرضا حنان مرکز سیبل حواشی استان بوده است.

به گزارشسلام دلفان،  پس از برگزاری تئاتر موهن به شهدا و حمایت مدیر کل ارشاد از این نمایش، گروه‌ها و اقشار مختلف در استان با نوع نگاه و سلیقه‌های فکری مختلف این اقدام را محکوم کرده و خواستار برخورد با مدیر کل هنجار شکن ارشاد شده‌اند.دفاع غیر منطقی احزاب سیاسی لرستان از مدیر کل ارشاد

عملکرد ضعیف مدیر کل ارشاد لرستان در دوران مدیریتیش و همچنین دفاع از تئاتر موهن به شهدا و دفاع مقدس باعث شد که ۸ تن از نمایندگان استان نیز طی تذکری به وزیر ارشاد خواستار برخورد جدی با حنان و برکناری وی شوند.

 هرچند این اتفاق هنوز صورت نگرفته است اما در این بین نکته قابل توجه این است که آحاد جامعه کمامان در انتظار برخورد با توهین کنندگان به شهدا هستند.

 اما در این بین هستند افراد و گروه‌هایی که تلاش می کنند بحث برخود با حنان را سیاسی جلوه داده و بر همین اساس از عملکرد حنان دفاع می کنند.

  در همین راستا چند روز قبل تعدادی از دبیران احزاب اصلاح طلب استان در دیداری که با استاندار لرستان داشتند به شدت از عملکرد حنان دفاع کرده و خواستار دفاع همه جانبه استاندار از مدیرکل موهن به شهدا شده بودند.

 در این راستا چند نکته حائز اهمیت است که به آن اشاره می‌کنیم؛  اول اینکه احزاب سیاسی باید توجه داشته باشند که توهین به شهدا از سوی مدیرکل ارشاد توهین به ارزشهای نظام و انقلاب اسلامی و توهین به شهدا و مردم بوده است و لذا اینکه بخواهیم این موضوع را سیاسی جلوه بدهیم فقط و فقط بر اساس نگاه های حزبی به این موضوع پردازیم و بدون توجه به خواست مردم از حنان دفاع کنیم کاملاً غلط و اشتباه است.

 بدون شک شهدای عزیز به خاطر دفاع از آب، خاک ،ناموس و کلیه مردم ایران زمین جان خود را فدا کرده‌اند که بر این اساس اصلاح طلبان نیز شامل آن می‌شوند، لذا اینکه امروز برخی از عزیزان اصلاح طلب نسبت به توهین به شهدا کم توجه باشند به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

 نکته دیگری که در دفاع از حنان توسط احزاب اصلاح‌طلب کمی عجیب به نظر می‌رسد این است که استدلال آنها از خوب بودن عملکرد حنان این اساس است که در دوره مدیریتی وی کنسرت های متعددی در استان لرستان برگزار شده است،  اما حقیقت در این زمینه این است که برگزاری کنسرت‌ها در لرستان فقط به خاطر مدیریت حنان نبوده است و بدون شک اگر اقبال هنرمندان و همچنین کمک شرکت های خصوصی و افراد فعال در این زمینه در کنار حمایت و نظر مثبت ارگانهایی چون نیروی انتظامی‌فرمانداری و به ویژه نماینده معزز ولی فقیه در استان نبود، این کنسرت ها هرگز در لرستان برگزار نمی‌شد.

 علاوه بر این در مورد عملکرد حنان نیز بسیاری از هنرمندان ضمن گلایه‌مندی از وضعیت موجود اعتقاد دارند که در دوران مدیریت وی بسیاری از انجمن‌های هنری و فرهنگی استان در انزوا قرار گرفته و شرایط مناسبی ندارند.

 لذا با توجه به اینکه شهدا متعلق به همه مردم هستند و کلیه احزاب نیز باید خاستگاه مردمی داشته باشند انتظار می‌رود با توجه به عملکرد ضعیف مدیریت حنان و همچنین خواسته مردم در برخورد با توهین کنندگان به شهدا، احزاب اصلاح طلب نیز چشم خود را بر روی حقایق باز کرده و بدون در نظر گرفتن نگاه های تنگ سیاسی دست از دفاع غیرمنطقی از حنان بردارند.

 در پایان این نکته نیز حائز اهمیت است که مگر در بین حامیان دولت برای مسند مدیر کلی ارشاد قحط الرجال است که احزاب اصلاح طلب به هر ترتیبی خواستار حفظ مدیر کل توهین کننده به شهدا هستند؟که اگر این چنین است بایپ به حال فرهنگ و هنر افسوس خورد و برای آن گریست.

 یقیناً عملکرد حنان نیز آنقدر بد بوده است که اگر احزاب محترم با دید منطقی و واقع گرایانه به موضوع نگاه کنند به نتیجه‌ایی جز برکناری و عزل حنان نمی‌رسند.

منبع: سفیر افلاک

  1. نویسنده دیدگاه: کارمندارشاد
    دی ۱۵, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۸:۲۴

    مگر جناب حنان اصلاح طلب است ؟
    باور بفرمایید ارشاد تاکنون مدیری به اصولگرایی ایشان بخود ندیده کافی است به انتخاب معاونین و روسای ادارات شهرستانها نظرکنید البته در سخن اصلاح طلب است و در عمل ….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار