سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 106840
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آغاز همایش ملی سیره علوی در خرم آباد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد:

همایش ملی سیره علوی روز چهارشنبه با حضور آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در خرم آباد آغاز بکار کرد.

 

به گزارش سلام دلفان،دبیر هشتمین همایش سیره علوی گفت: ۱۲۴ مقاله به دبیرخانه این همایش ملی از سراسر کشور ارسال شده که از این تعداد ۹۸ مقاله از نظر علمی پذیرفته شده و از بین آنها ۲۰ مقاله برای ارایه درهمایش انتخاب شده است.
سعید فرح بخش با بیان اینکه همایش ملی سیره علوی در ۱۴ محور با شعار اقتصاد مقاومتی برگزار می شود، افزود: هشتمین همایش ملی سیره علوی دارای مجوز ICS (پایگاه استنادی جهان اسلام برای همایش های علمی) است.
به گفته وی برای برگزای این همایش ملی هفت کمیته در زمینه های مختلف فعالیت می کردند.
وی اضافه کرد:اقتصاد مقاومتی مهمترین مطالبه مقام معظم رهبری است و ضرورت دارد تا دانشگاهها به صورت اصولی و علمی به گفتمان سازی این شعار بپردازند.
وی همچنین هدف از برگزاری هشتمین همایش ملی سیره علوی را تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی و ارائه راهکارهای لازم برای عملی کردن این سیاست عنوان کرد و افزود: دانشگاهها باید به عنوان قشر تحصیل کرده در قالب ایده های کاربردی ،مطالبه خود را از مسئولین برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بیان کنند.
این همایش یکروزه با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان و جمعی از مسئولان اجرایی استان در دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار می شود.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار