سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10796
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز پنجمین جلسه بررسی کابینه/ لاریجانی : نمایندگان در نطق‌ها از رهبر انقلاب هزینه نکنند
Print This Post

پنجمین جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی با حضور 232 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی صلاحیت علی ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون ، کار و امور اجتماعی آغاز شد.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرنگار پارلمانی مهر پنجمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی صلاحیت وزرای پینشهادی روحانی با حضور 232 نماینده آغازشد.

 

اولین وزیری که امروز موافقان و مخالفان آن در صحن صحبت خواهند کرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود. پس از آن به ترتیب بررسی صلاحیت وزیر جهاد کشاورزی، دادگستری، دفاع و پشتیبانی، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت در دستور کار صحن علنی قرار دارد.

 

به گزارش خبرنگار مهر پیش از آغاز جلسه علنی امروز علی لاریجانی ریاست مجلس توصیه هایی به نمایندگان در خصوص شان و جایگاه مجلس داشت.

 

لاریجانی از نمایندگان خواست با توجه به پخش زنده و تلویزیونی جلسات رای اعتماد به وزرای پیشنهادی روحانی شئونات را رعایت کرده، از کسی نام نبرند و برای دفاع از هر موردی از مقام معظم رهبری هزینه نکنند.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: در جلسه دیروز هیات رئیسه حدس ما این بود که به دلیل خستگی نمایندگان اتفاقات پایان جلسه رخ داده بنابراین امروز تا ساعت 18 جلسه علنی برگزار می شود  پنجشنبه نیز جلسه داریم.

 

بر اساس این گزارش در پایان جلسه علنی دیروز به دنبال سخنرانی قاضی پور نماینده ارومیه تشنجات و سرو صداهایی در مجلس به پا شد. روز دوشنبه نیز به دنبال سخنرانی یکی از نمایندگان صحن علنی مجلس شلوغ شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار