سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 108070
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش دروغ کاهش نرخ بیکاری در استان /لرستان محروم از پرداخت فوق‌العاده حقوق ۲۵ درصدی
Print This Post
افشاگری از خیانت بزرگ به مردم لرستان

از ابتدای سال‌ آینده در برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده به شاغلان استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام، دارای مدارک کارشناسی و به پایین ۲۰ درصد، و کارشناسی به بالا نیز ۲۵ درصد فوق‌العاده پرداخت کند.

به گزارش سلام دلفان، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی درخصوص پرداخت فوق‌العاده حقوق در مناطق محروم، بد آب و هوا، کمتر توسعه یافته و عملیاتی برابر با قانون مدیریت خدمات کشوری، گفت: از ابتدای سال‌ آینده در برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده به شاغلان استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام، دارای مدارک کارشناسی و به پایین ۲۰ درصد، و کارشناسی به بالا نیز ۲۵ درصد فوق‌العاده پرداخت کند.

درهمین زمینه “اللهیار ملکشاهی” نماینده مردم کوهدشت و رومشکان خطاب به رئیس جمهور گفت: به‌رغم مصوبه مجلس در ردیف ماده ۱۸۰ قانون بودجه سال ۹۴ برای اختصاص اعتبارات به استان‌ها و مناطق محروم، اما یک ریال از محل این ردیف اختصاص نیافته است

وی افزود: این ظلم مضاعف به استان‌های محروم است زیرا شأن نزول این ماده در بودجه برای ایجاد توازن میان استان‌های محروم و بهره‌مند بود و قرار بود که فاصله استان‌ها در موضوع عدم برخورداری کم شود اما در شرایط کنونی فاصله بیشتر شده است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اخیراً گزارش بی‌پایه و اساسی در رابطه با کاهش نرخ بیکاری در استان لرستان ارائه شده که این گزارش یک دروغ بوده و موجب انحراف تصمیم‌گیری مسئولان رده‌بالا شده است.

ملکشاهی گفت: متأسفانه این گزارش موجب شده که استان لرستان را در بودجه سال ۹۶ از جرگه استان‌های محروم خارج و استان از ردیف توازن این بودجه محروم شده است که قطعاً این مسئله خیانت بزرگ به استان لرستان است بنابراین رئیس‌جمهور در مورد این گزارش‌ها دقت بیشتری داشته باشد.

 

 1. نویسنده دیدگاه: علی مرادی کاکاوندی
  دی ۲۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۲۴

  سلام وعرض ارادت ،نمایمندگان مردم شریف لرستان در مجلس شورای اسلامی هنگام تصویب قانون برنامه ششم توسعه کجا بودند؟ متاسفانه این دوستان عزیز در این مواقع معمولا به جای حضور در مجلس ودفاع از حق وحقوق مردم در حوزههای انتخابیه به سر می برند،آقای ملکشاهی .دیگر دوستان چرا الان اعتراض می کنند، هنگام تصویب قانون برنامه ششم توسعه چرا اعتراض نکردند واگر اعتراض هم کردند چرا مستند ومحکم دفاع نکردند که این قانون تصویب شد، آقای ملکشاهی ودیگر عزیزان نماینده همین کسانی که گزارش غلط دادند ولرستان را از جرگه استانهای محروم به دروغ خارج کردند مگر غیر از این هست که منصوبین شماها هستند چرا بازخواستشان نمی کنید؟لطفا به خودتان بیایید وبیشتر از این اجازه ندهید لرستان ومردم بزرگوارش از قافله توسعه عقب بمانند،

 2. نویسنده دیدگاه: شهروند
  دی ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۰۰

  باید تاسف خورد به حال این استان، و مدیران نالایقش که به خاطر حفظ صندلی ریاست دست به آمار سازی زدن،
  اگه واقعا استان لرستان پیشرفت کرده این آمارها رو منتشر کنن تا همه متوجه و خوشحال بشیم، ظاهرا دوباره برگشتیم به دوران آمار سازی!

 3. نویسنده دیدگاه: شهروند
  دی ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۰۱

  متاسفانه آسیب این آمارسازی فقط محدود به افزایش حقوق کارمندا نمیشه،
  خیلی از ردیف های بودجه و منابعی که به استانهای محروم اختصاص پیدا میکنه رو از دست خواهیم داد،
  امیدوارم یک حساسیت عمومی نسبت به این موضوع بوجود بیاد تا هم این مدیران خوش خدمت به مردم معرفی بشن و هم تا فرصت باقی هست جلوی این ضرر عمومی رو بگیرن.

 4. نویسنده دیدگاه: كارمند
  دی ۲۴, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۲۰

  سلام جای تاسف است درجلسه شورای اداری نوراباد زمانی که وزیر ارتباطات حضور داستن مدیرکل کار وامور اجتماعی إعلام نمودند درود ببکاری ١٢درصد لست که وزیر فرموزا لرستان از خود تهران بهتره ١٢درصد فرم جهانی می باشد در این دیدار نه لستاندار ومع نماینده دفاعی نمودن واقعابرای این أسنان مظلوم متاسفم

 5. نویسنده دیدگاه: كارمند
  دی ۲۴, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۲۳

  مدیرکل کاواموراجتماعی استان بایدپاسخگوی این دروغ که بوی جنایت می زهد باشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار