سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 108191
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بیش از ۹۳ درصد کلاه‌برداری‌ها در لرستان کشف شده است
Print This Post
اجراي طرح دستگيري متهمان تحت تعقيب در خرم‌آباد:

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی از کشف ۹۳ درصدی پرونده‌های جعل و کلاه‌برداری طی ۹ ماهه امسال در استان، خبر داد

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ « عباس نظری » گفت: در نه‌ماهه امسال ۹۳ درصد از پرونده‌های جعل و کلاه‌برداری کشف و ۱۷ باند جاعل منهدم شدند.
وی اظهار داشت: در این مدت ۲۸ فقره کشف پیش‌دستانه کلاه‌برداری داشته‌ایم و دو هزار و ۴۵۲ قاچاقچی دستگیر شده‌اند.
 این مقام انتظامی اظهار داشت: در این راستا ۶۷۶ دستگاه خودروی حامل بار قاچاق توقیف‌شده که این رقم رشد ۴۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.
رئیس پلیس آگاهی لرستان تصریح کرد: همچنین در این مدت ۴۵ باند قاچاق کالا و ارز در متلاشی‌شده که رشد ۶۱ درصدی داشته، ۱۸۳ پرونده قاچاق به ارزش ۵۱۹ میلیارد ریال کشف که رشد ۶۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.
وی با اینکه عملکرد پلیس آگاهی در زمینه کشف زمین‌خواری طی چندساله گذشته کم‌نظیر بوده است، گفت: در نه‌ماهه امسال ۱۰۳ پرونده زمین‌خواری در استان کشف شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این خصوص ۷۶ نفر شناسایی و دستگیر شده‌اند اظهار داشت: در این راستا ۱۳۰ هکتار از اراضی ملی و دولتی از زمین‌خواران پس گرفته شد.
نظری گفت: همچنین در این مدت شاهد کاهش ۵۹ درصدی کیف‌قاپی و ۲۳ درصدی محتویات داخل خودرو بوده‌ایم.
اجرای طرح دستگیری متهمان تحت تعقیب در خرم‌آباد
فرمانده انتظامی خرم‌آباد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۰ متهم تحت تعقیب مراجع قضائی و سابقه دارد، خبر داد.
سرهنگ “صفی اله بیرانوند » گفت: در راستای افزایش احساس امنیت شهروندان و دستگیری مخلان نظم و امنیت و متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر خرم‌آباد اجرا شد.
وی ادامه داد: با انجام اقدامات پلیس و فنی تعداد ۱۰ نفر از مخلان نظم و امنیت جامعه و متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی شناسایی و دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان تحویل مراجع قضائی شدند، افزود: جرائم این افراد پیرامون انواع سرقت، خریدار اموال مسروقه، خرید و فروش مواد مخدر، جعل و کلاه‌برداری، اخلال در نظم عمومی و ضرب‌وجرح عمدی بوده است.
بیرانوند در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی تمام توان خود را برای برخورد با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه به کار می‌گیرد و هرگز اجازه جولان به این‌گونه افراد نخواهد داد.
پایگاه خبری یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار