سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 108262
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » حاشیه سازی های مدیر کل ارشاد لرستان تمامی ندارد/ بی توجهی “حنان” به پیام دو روز پیش رییس جمهور!
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

به گزارش سلام دلفان،حجت الاسلام حمید رضا حنان  که ابتدا حاشیه پردازی خود را با توهین و حمله به علمای اسلام آغاز کرد و در ادامه حمایت از تئاتری که در آن به شهدا توهین شده بود ادامه داد و حتی دستور صریح استاندار لرستان مبنی بر عذرخواهی بابت برگزاری این تئاتر موهن را نیز زیر پا گذاشت و عملاً مقابل استاندار نیز ایستاد و او را هم به عزل از جایگاه استانداری تهدید کرد!

 

این مدیر کل حاشیه پرداز فرهنگ و ارشاد لرستان در سلسله حاشیه سازی های خود که خیلی توانست با آن حاشیه ایجاد کند خانم اعظم روانشاد را که مسئولیت روابط عمومی اداره کل را عهده دار بود به عنوان سرپرست اداره ارشاد شهرستان منصوب کرد، اما ۳ به طول نکشید که وی عزل و کریمی فر را جایگزین او کرد.

 

برادر کریمی فر که مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان بود با عزل برادرش و بنا به تصمیمات حاشیه پردازانه مدیر ارشاد بعد از چند روز از اداره ارشاد شهرستان  برکنار شد و مجدداً خانم روانشاد را به عنوان سرپرست اداره ارشاد شهرستان خرم آباد منصوب کرد.

 

این اقدامات حاشیه پردازانه مدیر کل حاشیه ساز ارشاد استان گویا باعث شده است وی از سوی برخی از افراد یک جریان خاص در لرستان به مقبولیت برساند، باعث شده است که این مدیر حاشیه ای در لرستان هر از چند گاهی دست به اقدام حاشیه پردازانه دیگری بزند.

 

اما هنوز از مرگ آیت اله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ۳ روز و از پیام توئیتری رییس جمهور مبنی بر “بیاییم دوستی، آشتی و وحدت ملی استفاده کنیم و بجای دیوار، پل بسازیم” ۲ نگذشته است که وی بدون تایید شورای اطلاع رسانی لرستان که ریاست آن با حبیب اله خجسته پور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی لرستان است از پایگاه خبری تحلیلی سفیر افلاک به خاطر انتقادات و درج اظهارات نماینده ولی فقیه در لرستان، استاندار لرستان، مجمع نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی،  خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، بسیجیان و آحاد مردم نسبت به عملکرد ضعیف و حاشیه پردازانه اش شکایت کرده است.

بی توجهی مدیر حاشیه ساز لرستان  به پیام رییس جمهور

این اقدامات حاشیه ای مدیر کل ارشاد لرستان باعث انزجار جامعه فرهنگی و هنری لرستان از او شده است و برخی فعالان سیاسی اصلاح طلب در لرستان این اقدامات او را برای محبوب کردن در دل برخی سیاسیون قلمداد می کنند.

منبع:سفیر افلاک

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار