سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10829
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دولت معادل زکات پرداختی کشاورزان را در دلفان پرداخت کند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی  گفت : مجلس شورای اسلامی با هدف تشویق مردم به مشارکت درامر خداپسندانه و ادای زکات قانونی ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی  گفت : مجلس شورای اسلامی با هدف تشویق مردم به مشارکت درامر خداپسندانه و ادای زکات قانونی را تصویب کرد که دولت معادل زکات دریافتی را پرداخت کند .

وی افزود : بر اساس این قانون دولت موظف شده است معادل زکات جمع آوری شده را در قالب اعتبارات برای توسعه و رونق به مناطق مختلف پرداخت کند.

به گفته امام جمعه نورآباد ،از سال 84 تا پایان سال 91 بیش از 16 میلیارد زکات توسط کشاورزان شهرستان دلفان پرداخت شده است .

وی اضافه کرد : دولت در این مدت تنها مبلغ 2 میلیارد و 544 میلیون ریال از سهم معادل زکات کشاورزان شهرستان دلفان را پرداخت کرده است .

وی بیان داشت : اجرای کامل این مصوبه مجلس شورای اسلامی وکمک های دولتی نقش مهمی در تشویق کشاورزان و محرومیت زدایی عمران و آبادانی روستاهای پرداخت کننده در شهرستان دلفان دارد.

به گفته حجت الاسلام مرادیانی ، مبالغ جمع آوری شده در قالب زکات براساس برنامه مشخص و با نظارت دقیق و جامعی صرف امور خیریه، کمک به مستمندان، توسعه مراکز فرهنگی و مذهبی، گسترش فعالیت های مذهبی در این شهرستان شد.

امام جمعه نورآباد، با قدردانی از مردم مومن شهرستان دلفان، اظهار داشت: با مشارکت و توجه مردم مومن و نیک اندیش این شهرستان،و فعالیت های کمیته امداد امام (ره) جمع آوری زکات از روند مطلوبی برخوردار است و امیدواریم دولت نیز با پرداخت سهم خود زمینه تشویق هرچه بیشتر زکات دهندگان را فراهم کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار