سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 109148
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تحویل ظروف قدیمی آشپزخانه در تهران، ساخت مدرسه در دلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

‎مدیرعامل شرکت کارال گفت: در این جشن خانواده‌ها ظروف آشپزخانه مستعمل و کهنه روئی و آلومینیومی و… را تحویل می‌دهند تا پس از ذوب و بازیافت تبدیل به شمش‌ شده و در ساخت درب، پنجره و ستون‌های مورد نیاز برای ساخت پایگاه بهداشت و سلامت در مناطق محروم مورد استفاده قرار‌گیرد.

به گزارش سلام دلفان، دومین جشنواره خشت‌های سلامت در راستای تعهد به انجام مسؤلیت اجتماعی توسط شرکت کارال تنها واحد صنعتی دارای تکنولوژی تولید ظروف آشپزخانه سوپر هاردآنادایز برگزار می‌شود.

سید امین میرمحمدصادقی مدیرعامل شرکت کارال با اعلام این خبر افزود: استقبال خوب هموطنان از اولین دوره این جشنواره، ما را تشویق کرد تا دومین دوره این جشن را برگزار کنیم.

وی گفت: در این جشن خانواده‌ها ظروف آشپزخانه مستعمل و کهنه روئی و آلومینیومی و… را تحویل می‌دهند تا پس از ذوب و بازیافت تبدیل به شمش‌ شده و در ساخت درب، پنجره و ستون‌های مورد نیاز برای ساخت پایگاه بهداشت و سلامت در مناطق محروم مورد استفاده قرار‌گیرد.

میرمحمدصادقی با بیان اینکه برای تقدیر از مشارکت کنندگان در این جشن، تسهیلات ویژه خرید محصولات کارال در اختیارشان قرار می‌دهد، اظهارداشت: این طرح سه هدف اصلی یعنی خارج کردن ظروف آشپزخانه مستعمل و غیربهداشتی از خانه‌ها، عرضه ظروف آشپزخانه با تکنولوژی منحصر به فرد سوپر هاردآنادایز و ایجاد پایگاه بهداشت و سلامت در مناطق محروم را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: در اولین دوره این جشن به جهت وجود برخی مشکلات و عدم همکاری لازم طرفهای مقابل در اجرای پروژه و تمایل این مجموعه به انجام به موقع تعهد تکلیفی خود، یک مدرسه با سه کلاس درس در روستای دیماندول از توابع شهرستان دلفان استان لرستان احداث کردیم.

مدیرعامل شرکت کارال با اشاره به اینکه در این دوره قصد داریم یک پایگاه بهداشت و سلامت در منطقه بروجن در استان چهارمحال و بختیاری احداث کنیم، افزود: دومین دوره از جشنواره خشت‌های سلامت از ابتدای بهمن تا پایان سال ۹۵ در ۴۵ پایگاه در ۳۱ استان کشور برگزار خواهدشد.

وی گفت: در دوره قبل ۱۲ تن ضایعات جمع‌آوری شد که از محل بازیافت آنها ۱۳ درصدهزینه‌های ساخت مدرسه تأمین شد و مابقی اعتبار لازم را مجموعه کارال پرداخت کرد.

میرمحمدصادقی در تشریح تکنولوژی  هاردآنادایز گفت: این تکنولوژی توسط مجموعه کارال در ایران ثبت اختراع شده و امتیاز آن تا ۲۰ سال در انحصار این شرکت است و آلیاژ به کار رفته مشابه آن چیزی است که در تولید بدنه هواپیما استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ظروف آشپزخانه تولید شده با این تکنولوژی ضد خش هستند و در ساخت آنها از هیچگونه رنگ، روکش، لعاب، تفلون، سرامیک و پلی‌مری استفاده نشده‌است، توضیح‌داد: محصولات تولیدشده توسط این تکنولوژی بهداشتی‌ترین ظروف آشپزخانه موجود در بازار هستند.

این صنعتگر با بیان اینکه کارال به طور مستقیم ۲۰۰ نفر و غیرمستقیم برای بیش از یک هزار نفر شغل ایجاد کرده‌است، افزود: ظروف آشپزخانه کارال ۷ سال گارانتی دارد و با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کننده ایرانی قرارمی‌گیرد چنانکه قیمت نمونه خارجی آن ۵ تا ۶ برابر بیشتر است.

میرمحمدصادقی در پایان گفت: خیرین علاقمند به مشارکت در این طرح می‌توانند از طریق سامانه ۵۰۰۰۲۸۴۹۰ و ارسال عدد ۱۰۰ توسط شهروندان تهرانی و ۱۰۱۱ برای دیگر مناطق کشور، از آدرس پایگاه‌های جمع‌آوری ظروف مستعمل اطلاع پیدا کنند.

منبع:افکار نیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار