سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 109452
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ادبیات متلک و تمسخر دون شأن ریاست جمهوری است
Print This Post

متلک‌گویی و تمسخر آقای روحانی نسبت به منتقدان تداعی خالی بودن دست دولت از منطق را می‌کند.

به گزارش سلام دلفان،  با اشاره به کنفرانس مطبوعاتی اخیر نوشت: مصاحبه مطبوعاتی آقای رئیس‌جمهور برگزار شد. ادبیات آقای رئیس‌جمهور در این مصاحبه تأسف‌برانگیز بود. ایشان طی ۳ سال گذشته همواره از ادبیات متلک، تکه‌اندازی، تمسخر و تحقیر استفاده کرده‌اند. در مصاحبه اخیر هم برخی جملات را بیان نمودند که واقعا جای تأسف و تأثر دارد. نویسنده می‌افزاید. در شأن رئیس‌جمهور کشور نیست که با تمسخر و متلک‌گویی بگوید «آنهایی که هواپیماهای نو نمی‌خواهند، سوار هواپیماهای کهنه شوند و یا آنها که رشد اقتصادی کشور را نمی‌بینند، عینک بزنند»!!! این تعابیر نه در شأن یک روحانی است و نه در شأن آقای روحانی است که تکه‌پرانی کند. ایشان می‌توانند با ادبیات فاخر و محترمانه، پاسخ منتقدین را بدهند حتی اگر نخواهند که ولو یکی از انتقادات را قبول کنند.
مشاورین مطبوعاتی آقای رئیس‌جمهور باید به ایشان تذکر دهند که بازتاب این متلک‌پرانی‌ها در افکار عمومی، بیانگر کم‌صبری و کم‌تحملی در مقابل منتقدین است و اثر معکوس نزد مردم دارد.
ایرادات و انتقادات را باید با منطق و استدلال و ادبیات محترمانه پاسخ داد نه با تحقیر و تمسخر. متلک‌‌گویی فقط به این معناست که گوینده از دلیل و منطق تهی است و چاره‌ای جز تکه‌پرانی و تحقیر ندارد. این رویه‌ای است که متاسفانه  در اکثر مصاحبه‌های ایشان در دوره ریاست جمهوری تکرار شده و در قواره رئیس‌جمهور ایران که یک روحانی هم می‌باشد، نیست.

منبع: الف

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار