سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 109955
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » احیای واحد تولیدی دردلفان که وجود خارجی ندارد/ عقب ماندن پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی در دلفان
Print This Post
فرماندار دلفان:

فرماندار دلفان با اشاره به پروژه‌های راکد در این شهرستان گفت: پنج پروژه دانشگاه علوم پزشکی در این شهرستان راکد است، در حالی که قرار بوده تا پایان آذرماه امسال بین ۲۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی ظهر دیروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان لرستان به ارائه گزارشی از روند پیشرفت و تحقق پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان دلفان پرداخت و اظهار داشت: ۵۴ طرح و پروژه با اعتباری معادل ۳۲۰ میلیارد تومان برای اقتصاد مقاومتی در شهرستان دلفان با تولی‌گری ۱۷ دستگاه اجرایی در قالب منشور نیپا پیش‌بینی شده است.

فرماندار دلفان ادامه داد: در مجموع پروژه‎های اقتصاد مقاومتی این شهرستان، ۴۱ طرح عمرانی، ۱۲ طرح اقتصادی و یک طرح فرهنگی گنجانده شده است که تاکنون ۲۰ پروژه و طرح دارای پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی هستند.

وی با اعلام اینکه برخی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تمام شده شهرستان دلفان در ایام دهه فجر به بهره‌برداری می‌‌رسند، مطرح کرد: ۳۷ درصد از پروژه‌های این شهرستان اتمام و ۱۱ پروژه معادل ۲۰ درصد دیگر جلوتر از برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی شده هستند که در مجموع تا دهه فجر امسال ۵۷ درصد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان دلفان افتتاح می‌شود.

طولابی از عقب‌ماندن شش پروژه در شهرستان دلفان از برنامه زمان‌بندی خبر داد و گفت: ۱۱ درصد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این شهرستان از برنامه پیش‌بینی شده عقب‌تر هستند و پنج طرح معادل ۱۰ درصد از پروژه‌ها طبق برنامه در حال انجام هستند.

طولابی ضمن اشاره به ۱۲ طرح راکد در شهرستان دلفان افزود: پنج پروژه دانشگاه علوم پزشکی در این شهرستان راکد هستند در حالی که قرار بوده است تا پایان آذرماه سال جاری بین ۲۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند اما تاکنون در این زمینه کاری صورت نگرفته است.

فرماندار دلفان اضافه کرد: بنیاد مسکن استان متعهد به ساخت ۴۸۰ واحد روستایی در این شهرستان بوده که تاکنون هیچ‌گونه اقدامی توسط دستگاه اجرایی مذکور انجام نگرفته است.

وی با بیان اینکه هر کدام از بانک‌های تجارت و کشاورزی متعهد به واگذاری و احیای یک واحد تولیدی در شهرستان دلفان بوده‌اند، یادآور شد: قرار بوده است که بانک تجارت استان واحد تولیدی ظروف یک بار مصرف را در شهرستان دلفان احیا کند باید گفت که چنین شرکتی در این شهرستان وجود خارجی ندارد.

طولابی گفت: احداث چهار واحد آموزشی توسط اداره‌کل نوسازی مدارس در این شهرستان نیز راکد مانده است که طبق برنامه زمان‌بندی شده می‌بایست تاکنون این پروژه دارای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی باشد که متأسفانه در این زمینه کاری صورت نگرفته است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار