سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 110057
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » افتتاح ۱۴۴ واحد مسکن مهر دلفان در ایام دهه فجر
Print This Post
فرماندار دلفان گفت:

۱۴۴ واحد مسکن مهر آماده افتتاح هستند که در ایام دهه فجر به متقاضیان واگذار می‌شوند.

به گزارش سلام دلفان،جعفر طولابی امروز درخصوص وضعیت مسکن مهر در شهرستان دلفان اظهار داشت: مسکن مهر یکی از پروژه‌های راه و شهرسازی استان در راستای اقتصاد مقاومتی بوده است که طبق برنامه زمان‌بندی شده باید دارای ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی باشد.

فرماندار دلفان ادامه داد: از مجموع ۶۴۱ واحد مسکن مهر این شهرستان تاکنون ۲۴۵ واحد افتتاح و ۱۴۴ واحد دیگر آماده افتتاح هستند که در ایام دهه فجر به متقاضیان واگذار می‌شوند و همچنین مقرر شده است که ۲۵۲ واحد باقی‌مانده نیز تا پایان خرداد ماه سال ۹۶ به بهره‌برداری برسند.

وی به دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راه و شهرسازی استان لرستان در شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: چهار خطه کردن محور خرم‌آباد – دلفان به طول ۴۷ کیلومتر از جمله این پروژه‌ها است که ۲۲ کیلومتر آن در حوزه شهرستان دلفان قرار دارد.

این مسوؤل از آسفالت و اتمام عملیات اجرایی ۱۱ کیلومتر از محور خرم‌آباد – دلفان در حوزه شهرستان دلفان خبر داد و مطرح کرد: آسفالت شش کیلومتر دیگر از این عملیات در مرحله زیرسازی است و پنج کیلومتر دیگر نیز در حال خاکبرداری است که پروژه مذکور در حوزه شهرستان دلفان در مجموع دارای پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد است.

طولابی تکمیل و ارتقای راه‌های دسترسی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان دلفان را از دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راه و شهرسازی استان در این شهرستان دانست و بیان کرد: بهسازی راه دسترسی محور امامزاده ابراهیم معروف به بابا بزرگ یکی از این پروژه‌ها است که بعد از پیشرفت ۱۰۰ درصدی در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

فرماندار دلفان در پایان سخنان خود یادآور شد: بهسازی و نوسازی راه‌های روستایی شهرستان دلفان به طول ۳۰ کیلومتر جزو پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بوده است که خوشبختانه بیش‌تر از تعهد یعنی ۶۲ کیلومتر اجرا شده است.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار