سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 110618
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » بارش سنگین برف در دلفان/ قطع راه ارتباطی روستاها/ در خواست کمک ازقرارگاه خاتم الانبیا(ص)
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

بدنبال بارش سنگین برف در دلفان راه ارتباطی تمام روستاهای دلفان مسدود شد.

به گزارش سلام دلفان، در پی بارش سنگین برف که از شب گذشته در شهرستان دلفان آغاز شده است فرماندار دلفان از قطع راه ارتباطی تمام روستاهای دلفان و قطع شدن برق در برخی از روستاها خبرداد .

طولابی افزود: با توجه به کمبود تجهیزات راهداری از قرارگاه سازندگی خاتم النبیا درخواست تجهیزات راهداری داشته ایم و جلسه ستاد عالی بحران استان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان لرستان ظهر امروز در دلفان برگزار خواهد شد.

اطلاعیه روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان

مسیر جاده های نورآباد به هرسین و نورآباد به نهاوند باز است، اما به علت بارش بسیار سنگین برف در گردنه های گشور و گاماسیاب تردد به سختی صورت می پذیرید.وی از مردم خواست تا مساعد شدن اوضاع جوی از سفرهای غیر ضرور اجتناب نمایند و حتما به زنجیر چرخ مجهز باشند.

حاتمیان افزود:پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان از بعدازظهر روز گذشته در راهدارخانه های گاماسیاب-گشور-سرکشتی و مرکز اداره مستقر و آماده خدمات رسانی به همشهریان و هموطنان عزیزمی باشند .

وی گفت: شماره تماس ۰۶۶۳۳۴۰۶۳۲۱ مربوط به مرکز پیام اداره کل راهداری لرستان بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان می باشد.

بارش بیش از ۵۰سانتی متری برف در دلفان

رییس اداره هواشناسی شهرستان دلفان از بارش بیش از ۵۰سانتی متر برف در دلفان از شب گذشته تا کنون خبر داد و افزود این بارش ها تا یکشنبه ادامه خواهد داشت.

  1. نویسنده دیدگاه: آسمان عشق «اسماعیلی»
    بهمن ۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۴:۲۸

    باسلام ،امیدواریم مسئولین برای فراهم کردن امکانات و تجهیزات به دلفانمان کوتاهی نکنند و مردم ما رایاری نمایند که متاسفانه همواره شهر ما بدترین شهر کشوره از لحاظ محرومیت همه جانبه. متاسفانه هرجا نامی از محرومیتست نام زیبای دلفان بی کس میدرخشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار