سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 111024
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
خانه » اخبار برتر » بحران بی مهری در دلفان!
Print This Post
سلام دلفان گزارش میدهد؛

از دولتی که وزیر و استاندارش از کنار سیل‌زدگان سیستان عبور می‌کنند و بدون کمتری توجهی به وضعیت اسفناک سیل‌زدگان محروم، به چابهار رفته و برمی‌گردند، نباید انتظار زیادی داشت.

سلام دلفان، برف‌گرفتگی روستاهای دلفان از مرز بحران گذشته، اما مدیریت بحران استان گویا اینکه درگیر مسئله‌ای مهمتر از بحران موجود در شهرستان باشد، کمترین توجهی را به وضعیت وخیم روستاهای دورافتاده دلفان نشان نمی‌دهد.با وجود تلاش شبانه‌روزی و ایثارگرانه نیروهای امدادی دلفان، برخی روستائیان گرفتار در برف و کولاک، از نبود نان و سایر مایحتاج غذائی مردم می‌گویند، تلفن وبرق برخی روستاها هم قطع شده، اما با وجود این شرایط سخت کمترین کمکی را از طرف مدیریت بحران استان به نیروهای امدادی شهرستان دلفان شاهد نیستیم.ستاد بحران استان تا این لحظه در سومین روز از برف‌گرفتگی روستاهای دلفان، حتی تشکیل جلسه مدیریت بحران را هم برخود لازم نمی‌بیند.از دولتی که وزیر و استاندارش از کنار سیل‌زدگان سیستان عبور می‌کنند و بدون کمتری توجهی به وضعیت اسف‌ناک سیل‌زدگان محروم، به چابهار رفته و برمی‌گردند، نباید انتظار زیادی داشت.سریال بی مهری و کم توجهی مدیریت استان به شهرستان دلفان نیز محدود به یک یا دو مورد نیست، اما جا دارد به جناب استان‌دار دولت تدبیر، متذکر شویم که شما استاندار لرستان و دلفان نیز یکی از شهرستان‌های استان می‌باشد، لطفا به داد مردم دلفان برسید.برخی روستائیان در سخت‌ترین شرایط برف و کولاک، قطعی برق وتلفن و کمبود مواد غذائی، فقط چشم به راه نیروهای امدادی هستند، اما با وجود امکانات محدود و کمبود نیرو انسانی، تلاش‌های مجاهدانه نیروهای امدادی شهرستان حالا حالاها طول می‌کشد تا بتوانند راه ارتباطی ۴۶۰ روستای محصور را باز بگشایند.و معلوم نیست تا آن روز چه اتفاقاتی برای محرومین روستائی در دلفان بیفتد.تا امروز چندین مورد فوتی در روستاها اتفاق افتاده که مردم با مشکلات فراوان اقدام به تدفین اموات خود پرداخته‌اند، چندین مورد مریضی اورژانسی در روستاها نیز گزارش شده، اما با توجه به قطعی راه‌های ارتباطی از کمک نیروهای امدادی خبری نیست.از مردم غیور شهرستان تقاضا می‌شود که هر کس در حد وسع و توان خود به کمک نیروهای امدادی شهرستان بشتابند، و منتظر مسؤلین استانی نمانند.

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۵:۲۴

  خیلی کثافتی

  • نویسنده دیدگاه: اشکان
   بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۲۵

   ظاهراً طرفداران دولت هم تحت تاثیر ادبیات دولت خود قرار گرفته اند. در دولتی که منتقدینش با انواع واقسام کنایه های سخیف مورد خطاب قرار می گیرند،از طرفدارانش چه انتظاری بیش از این می رود؟
   طرز تفکر و دیدگاه نویسنده به کنار.اما واقعاً جای بسی تاسف است که جنابعالی چنان در عصبیت جاهلی خویش مستغرقید که حاضر نیستید پذیرای واقعیت باشید. آیا نویسنده جز حرف حق چیزی گفته است؟!
   چرا هیچ یک از کاخ نشینان حالی از کوخ نشینان شهرمان نمی پرسند؟!

  • نویسنده دیدگاه: شنل زرد
   بهمن ۱۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۰:۳۹

   سلام .این ادبیات صحیح نیست .هم شما مستشکل عزیز هم نویسنده گرامی ..
   لحن مستشکل دور از بیان و ادب می باشد
   واما این شخص که دوست دارد نویسنده شود :بد نیست بداند ادبیات گفتاری و نوشتاری فرق میکند .
   و کسی می تواند نقد اجتماعی و سیاسی کند که حداقلی در این زمینه تحصیل کرده باشد
   چون این گونه نوشتن به قول معروف سخن کوچه بازاریه نه نقد رسانه ای.

 2. نویسنده دیدگاه: همشهری
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۶:۴۵

  چر شما از هر موقعیتی استفاده میکنی که به دولت تیکه بندازی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
  آیا در دولت قبل هم همین رفتار را داشتید ؟؟؟؟ مطمنا اینطوری نبودید.

 3. نویسنده دیدگاه: همشهری
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۱۰

  خودت کثافتی با این دولتی که ازش حمایت می کنی مگه دروغ گفته

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۸:۵۸

   به نظرم هم شما هم مدیر مسئول ادمهای عقده ای هستید اگر مسلمانید وانتقاد می کنید می بایست در زمان احمدی نزاد هم انتقاد می کردید در حالیکه ان دروغگو ملکه شما بود

   • نویسنده دیدگاه: حاج حسین
    بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۵:۴۴

    محمد جان ،

    خیلی بدبختی.

    بیچاره ی ابله، نکنه شب ادراریت هم مربوط به خزانه خالی است؟؟

 4. نویسنده دیدگاه: محمد
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۱۸

  ای فلک زده عقده ای چرا در زمان احمدی نزاد از این جور اتفاقات زیاد می افتاد دست به قلم نمی شدی

 5. نویسنده دیدگاه: شهروند
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۳۲

  با سلام، بنده به عنوان یک شهروند عادی نورآباد و به دوراز هر گونه گرایش سیاسی واقعا برام درک نگرش سیاسی این پایگاه خبر رسانی سلام دلفان سخته. من شباهت عجیبی بین نوشته های این پایگاه و روزنامه کیهان میبینم که از هر فرصت برای انتقاد بی منطق از دولت استفاده میکنن. فکر میکنم که یکی از اصول خبرنگاری بی طرفی در ارائه خبر باشه که من در مدتی در حدود یکی دوسال که خواننده این سایت میباشم در مطالب این خبرگزاری ندیدم. بنابراین از امروز خواندن مطالب این سایت رو بر خودم حرام میکنم. البته کاملا برام قابل پیش بینی هست که این مطلب منتشر نشه.

 6. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۱:۴۷

  مشکل اینجاست که ورودی شهرمان دست اندازی که بتواند کمی ازسرعت ۱۲۰کیلومتری عالی بکاهد ندارد و ایشان بااین سرعت بالا سرهندوستان درمیاورد لطفا دست انداز…

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۸:۲۷

  عاله برا هتیه ور خوه کتیه

  • نویسنده دیدگاه: حاج حسین
   بهمن ۱۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۱۳

   عاله برا هتیه ؟؟؟

   هَتیه یا هُتیه؟؟؟؟

   منه موشم هُتیه

 8. نویسنده دیدگاه: حقیقت
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۷:۵۵

  جناب عالی رستمی تعر فه گاز درست کن تا مردم کمتر پول گاز بدن چرا هیچ کاری نمیکنی شعار و دروغ و دروغ ظلم از این رواتر که با منفی ۲۴ درجه اقلیم دلفان سرد محسوب نشه قربون کارکنان اداره گاز هم برم دو روز پرداخت نکنی میان قطع میکنن ..خاک بر سر ما با این همه کذاب خالی بند ……

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار