سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 111051
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پیش بینی کاهش دما تا منفی ۱۲ درجه در برخی مناطق لرستان
Print This Post
راضیه پیله وران:

کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت: در برخی نقاط سردسیر لرستان پیش بینی می شود دمای هوا تا منفی ۱۲ درجه سانتی گراد کاهش یابد که باید تمهیدات لازم برای پیشگیری از خطرات احتمالی در نظر گرفته شود.

به گزارش  سلام دلفان،  خانم راضیه  پیله وران گفت: با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی چند روز اخیر و تداوم بارش برف در مناطقی از لرستان دمای امروز شهرستان دلفان به منفی ۶ درجه رسید و پیش بینی می شود که با سرد شدن بیشتر هوا تا فردا به منفی ۱۳ درجه برسد.

وی افزود: سایر مناطق سردسیر لرستان نظیر ، سلسله ، الیگودرز و ازنا پیش بینی می شود که فردا نسبت به امروز بین ۶ تا هشت درجه کاهش دما داشته باشند.

کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت : دمای هوای خرم آباد امروز منفی یک درجه اعلام شد که پیش بینی می شود این دما فردا به منفی چهار درجه کاهش پیدا کند.

وی افزود: بدنبال تداوم فعالیت سامانه بارشی همراه با بارش غالب برف طی چند روز اخیر در مناطق مختلف لرستان، در مناطق شرقی استان بارش برف همچنان ادامه دارد که در این مناطق و خرم آباد پیش بینی می شود تا بعد از ظهر امروز از شدت آن کاسته شود و تا فردا جو نسبتا پایداری بر استان حاکم شود.

پیله وران گفت: در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری توده هوای سردی بر جو منطقه حاکم و بارش ها به صورت باران و برف و افزایش سرعت وزش باد و مه آلود بودن هوا پیش بینی می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار