سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 111251
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان مسدود است
Print This Post
فرماندار دلفان:

فرماندار دلفان گفت: راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان مسدود است

به گزارش سلام دلفان، منطقه لرستان، جعفر طولابی اظهار کرد: در شهرستان دلفان بارش برف ۸۰ سانتی‌متر بوده که این میزان در مناطق کوهستانی به ۲ متر هم رسید، این حجم بارندگی طی ۱۰ تا ۲۰ گذشته  بی‌سابقه بوده است.

وی ادامه داد: در روز اول بارندگی کل محورهای روستایی در شهرستان دلفان مسدود شدندکه در همان روز ره ۷۰ روستا را بازگشایی کردیم که به دلیل تداوم بارش‌ها مجددا مسدود شدند.

فرماندار دلفان  افزود: در این شهرستان ۴۴۰ روستا وجود دارد که  راه ارتباطی ۱۰۰روستای بخش مرکزی و ۵۴ روستای حومه بخش خاوه شهرستان دلفان بازگشایی شدند.

وی با بیان اینکه راه ارتباطی ۶۰ روستای حوزه میربگ جنوبی شهرستان دلفان بسته است، افزود: در بخش کاکاوند شهرستان دلفان  ۲۱۶ روستا وجود دارد که راه ارتباطی ۱۸۰ روستای این منطقه بسته است.

این مسئول با تاکید براینکه در مجموع راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان مسدود است. یادآور شد: این درحالیست برق ۵ روستای میربگ جنوبی و ۵ روستا بخش مرکزی این شهرستان قطع بوده و در بخش کاکاوند نیز قطعی مکرر برق وجود دارد.

طولابی  گفت: مخابرات در ایستگاه «سرکشتی» که ۶۰ روستا کاکاوند را پوشش می‌دهد قطع است و ارتباط تلفنی در این منطقه وجود ندارد همچنین در ایستگاه «سفره کوه» به دلیل قطعی برق ارتباط رادیو تلویزیونی قطع است.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان دلفان از نظر کمبود ماشین‌آلات راهدرای و برف روبی شدیدا نیازمند کمک است، خاطرنشان کرد: شهرداری دلفان نیز با محدودیت امکانات مواجه بوده که برای پاک کردن برف‌های تلنبار شده  نیاز به تجهیزات و ماشین‌آلات برف‌روبی داریم.

ایسنا

  1. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
    بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۵:۲۷

    فقط شعار

    فقط حرف

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار