سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 11207
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بخشدار کاکاوند بر استقرار ادارات مورد نیاز در این بخش تاکیدکرد
Print This Post

بخشدار کاکاوند خواستار استقرار ادارات مورد نیاز مردم در مرکز این بخش شد و گفت : راه اندازی این ادارات نقش مهمی در محرومیت زدایی و خدمت رسانی مطلوب به مردم این بخش دارد .

به گزارش سلام دلفان ˈآزاد سلیمیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : راه اندازی ادارات منابع طبیعی ، گاز ، بنیاد مسکن ، آب روستایی و راه و شهرسازی در هفت چشمه مرکز بخش کاکاوند ضروری است که نبود این ادارات مشکلاتی را برای مردم این بخش بوجود آورده است .

وی اظهار داشت :190 کیلومتر از راههای روستایی بخش کاکاوند به صورت شوسه و 170 کیلومتر دیگر آن نیز هنوز به صورت خاکی و مالرو است .

به گفته وی ، راه اندازی اداره راه و شهرسازی می تواند نقش مهمی در افزایش ضریب راه روستایی منطقه داشته باشد.

وی بیان داشت: به علت نبود بنیاد مسکن در بخش کاکاوند ساکنان روستاهای این بخش برای بهسازی و امور مسکن خود می بایست به مرکز شهرستان دلفان مراجعه کنند که آمد و رفت موجب اتلاف وقت و تحمیل هزینه هایی برای آنان شده است .

وی با اشاره به اینکه بخش کاکاوند دارای جنگل های دست انبوهی در مناطق ایتی وند جنوبی و کاکاوند غربی است ، راه اندازی پاسگاه حفاظت منابع طبیعی را در این بخش ضروری خواند و گفت : تاسیس این پاسگاه می تواند نقش مهمی در حفظ و صیانت از عرصه های طبیعی داشته باشد.

نماینده عالی دولت در بخش کاکاوند با قدردانی از پیگیری های رییس کل دادگستری استان لرستان و موافقت ریاست محترم قوه قضائیه اظهار داشت : راه اندازی دادگاه عمومی بخش کاکاوند یکی از خواسته های دیرینه مردم این بخش بود که امیدواریم هرچه زودتر زمینه فعالیت آن در منطقه فراهم شود .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار