سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 112314
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آماری از سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت خودرو نداریم/ دلیل حضور پررنگ فرانسوی‌ها را از وزارت صنعت بپرسید
Print This Post

دبیر چهارمین همایش بین‌المللی خودرو ایران با بیان اینکه آماری در مورد سرمایه‌گذاری خارجی انجام‌شده در صنعت خودرو نداریم، گفت: در مورد دلیل بالا بودن سهم فرانسوی‌ها در صنعت خودروی ایران از وزارت صنعت سؤال کنید.

 به گزارش سلام دلفان، ساسان قربانی در یک نشست خبری اظهارداشت: از میزان سرمایه‌گذاری انجام شده در صنعت خودروی ایران آماری نداریم زیرا نه طرف خارجی تمایلی به اعلام این رقم دارد و نه شرکت‌های داخلی رقمی را اعلام می‌کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مذاکره برای سرمایه‌گذاری یک شرکت بزرگ قطعه‌سازی دنیا در ایران در حال انجام است، اما رقمی از سرمایه‌گذاری اعلام نشده است.

قربانی در ادامه با بیان اینکه شریک تجاری صنعت خودروی ایران مشخص شده است، افزود: شریک اصلی خودروسازان ایرانی، فرانسه است.

وی در خصوص بالا بودن سهم فرانسوی‌ها در صنعت خودروسازی ایران نیز گفت: در این مورد از وزارت صنعت سئوال کنید.

قربانی در ادامه با اشاره به برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه در تهران اظهارداشت: تمرکز در شاخص رضایت مشتریان و فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز هدف اصلی این همایش است.

وی تصریح کرد: حدود ۲ هزار نفر در این همایش شرکت خواهند کرد و میهمانان خارجی از ۳۲ کشور حضور دارند.

به گفته دبیر چهارمین همایش بین‌المللی خودرو، در این همایش ۹ کارگاه، ۶ پنل و همچنین نشست‌های ویژه بین قطعه‌سازان ایرانی و خارجی برگزار می‌شود و ۳۱۲ مقاله دانشگاهی نیز ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: خودروسازان و قطعه‌سازانی از کشورهای مختلف از جمله ترکیه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی و چین در این همایش حضور دارند و اضافه بر این یک هیأت بیش از ۱۰۰ نفره نیز از فرانسه به ایران می‌آیند.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار