سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 113413
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » فرستنده صداوسیمای دلفان قطع است/خاموشی در روستاهای سلسله
Print This Post
به دنبال بارش سنگین برف؛

بارش سنگین برف موجب قطع برق روستاهای شهرستان سلسله شد و در حال حاضر فرستنده صدا و سیمای دلفان نیز قطع است.

به گزارش سلام دلفان،جعفر طولابی فرماندار شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی اصلی شهرستان دلفان با بارش برف سنگین اظهار داشت: در حال حاضر محورهای اصلی مشکلی نداریم و از ساعات اولیه صبح تردد به کندی انجام می گرفت و در حال حاضر تردد در محورهای اصلی روان شده است.

فرستنده صدا و سیمای دلفان قطع شد

وی با بیان اینکه حدود ۴۰ سانتی متر برف در سطح شهر نورآباد باریده است عنوان کرد: به دنبال وقوع رعد و برق ساعات اولیه بامداد برق قستمی از شهر نورآباد و تعداد ۳۰ روستا در حوزه شهرستان قطع شد و حتی فرستنده صدا و سیما در منطقه «سفره کوه» قطع شد و هم اکنون نیز قطع است.

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه از همان ساعات اولیه بامداد امروز اعضای ستاد حوادث، دستگاههای خدماتی را آماده باش قرار دادیم گفت: در حال حاضر برق شهر نورآباد به طور کامل وصل شد و برق ۵۰ درصد روستاهایی که با قطعی برق مواجه بودند وصل شده و ما بقی نیز مقرر شده که از سوی شرکت توزیع برق تا ظهر امروز وصل شوند.

طولابی با بیان اینکه راههای روستای بخش «خاوه» و حومه شهر برای تردد مشکل داریم و تردد به کندی انجام می گیرد گفت: در این راستا از پیمانکاران بخش خصوصی نیز استفاده کرده ایم و مشغول بازگشایی راههای روستایی هستند.

راه ۷۰ روستای دلفان مسدود است/ ۱۵ روستا برق ندارند

وی با بیان اینکه از مرکز استان نیز هماهنگ کرده ایم که تعدادی ماشین آلات برف روبی را برای شهرستان اعزام کنند گفت: در سطح شهر نورآباد نیز تا کنون سه بار کار برف روبی انجام گرفته اما کوچه ها هنوز برف روبی انجام نشده است.

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه همه مقاطع تحصیلی مدارس نیز امروز تعطیل کردیم گفت: اگر بارندگی ها ادامه نداشته باشد تا غروب امروز همه راهها بازگشایی می شوند.

طولابی با بیان اینکه در حال حاضر راه ارتباطی بین ۶۰ تا ۷۰ روستای شهرستان مسدود بوده و مشکل تردد در آنها را داریم گفت: همچنین در حال حاضر برق ۱۵ روستای شهرستان دلفان قطع بوده که شرکت برق قول داده است تا ظهر برق این روستاها را وصل کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فرستنده صدا و سیما در منطقه «سفره کوه» قطع است گفت: مسیر این فرستنده در منطاق صعب العبور بوده و در شرایط عادی نیز تردد در آن سخت بوده و در حال حاضر که با بارش برف مواجه هستیم شرایط سخت تر شده است.

برق ۲۰۰ روستای سلسله قطع است

قدرت الله فلاح نژاد فرماندار شهرستان سلسله نیز در گفتگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به وضعیت راههای روستایی و اصلی این شهرستان با بارش برف سنگین اظهار داشت: خوشبختانه در بخش محورهای مواصلاتی خیلی مشکلی نداریم و تنها در حوزه برق شهرستان مشکل دارد.

وی با بیان اینکه برق شهر الشتر و ۲۰۰ روستای شهرستان سلسله قطع شده است گفت: در حال حاضر یک اکیب از مرکز استان به شهرستان اعزام شده و قسمتی از برق شهر وصل شده است.

فرماندار شهرستان سلسله ادامه داد: بعد از وصل شدن برق شهر الشتر به صورت کامل به سراغ وصل کردن برق روستاهای شهرستان نیز خواهیم رفت.

فلاح نژاد با تاکید بر اینکه در بخش راههای مواصلاتی مشکل خاصی نداریم گفت: صبح امروز راه برخی مناطق شهرستان قطع شد که با اقدامات صورت گرفته بازگشایی شدند.

وی با بیان اینکه مشکل اصلی ما در شهرستان سلسله قطع بودن برق است گفت: اگر این روند طول بکشد در بخش آب، نان، و بخش های دیگر با مشکل مواجه می شویم که امیدورایم هر چه زودتر مشکل برق شهرستان حل شود

 1. نویسنده دیدگاه: سلام
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۸:۴۵

  فکر کنم اقای بازوند مدیر محترم صدا وسیما بایستی اعتباری برای فرستنده نوراباد بذاره ایشون هم ما را نمیبنه یا دست کم میگیره تا باران برف یا بادی میاد ما انتن ندارم مثل دهه ۶۰ لطفا اطلاع رسانی کنید چیه این مسخره بازی برای دروود و بروجرد…..

 2. نویسنده دیدگاه: شهروند
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۲:۴۲

  اجازه بدن مردم برای فرار از قطع ووصل های مکرر ماهواره نصب کنن البته اکثر دارن دستور بدهن مامورین دیگر با دیش ها کاری نداشته باشن

 3. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۹:۴۷

  جناب آقای جعفر طولابی فرماندار شهرستان دلفان،
  روز اول قرار بود این دکل دلفان، بیدی باشد که به هیچ بادی نلرزد،
  ولی همچنان همان کهنه بید به جا مانده از جنگ جهانی اول است که به هر نسیم صبحگاهی، می لرزد و شهروندان دلفانی را پریشان احوال می کند.
  امیدواریم بودیم که این دولت کلید، لااقل برای این ابتدایی ترین خواسته ی مردم، تدبیری بیندیشد و امیدی دهد اما زهی خیال باطل که دولتمردان، معتدل بودند و هوای دلفان، بسی ناجوانمردانه سرد …

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۰:۳۸

   بله دیگه بی عرضگی مسئولین رسانه میلی هم تقصیر دولت مظلوم امیده

 4. نویسنده دیدگاه: بویلر بخار
  اسفند ۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۰۸

  چقدر مردم روستاها در عذاب هستند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار