سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 113799
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » قهرمان لیگ برتر فوتبال لرستان مشخص شد/ اعتراض بروجردی‌ها بی‌نتیجه ماند
Print This Post
سلام دلفان گزارش میدهد؛

پرونده این فصل لیگ برتر فوتبال لرستان در حالی شانزدهم دی‌ماه بسته شد که تکلیف تیم قهرمان مشخص نشده بود.

به گزارش سلام دلفان، لیگ برتر فوتبال استان در سال جاری با حضور ۱۰ تیم برگزار شد که در پایان و براساس جدول رده‌بندی، تیم شاهد پلدختر با کسب ۴۱ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به نساجی بروجرد در جایگاه نخست قرار گرفت.


در این بین بروجردی‌ها اعتقاد داشتند پلدختری‌ها از بازیکن “محروم” استفاده کرده و به همین منظور به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ بودند اما این اعتراض ثمری نداشت.

مجید یاراحمدی مسئول کمیته مسابقات هیأت فوتبال لرستان در این باره به ایسنا گفت: با بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد “مهدی محمودی” بازیکن شاهد پلدختر که مورد اعتراض تیم نساجی بروجرد واقع شده به عنوان سرپرست یکی از تیم‌های رده‌های سنی شهرستان پلدختر محروم شده و این محرومیت ارتباطی به تیم بزرگسالان نداشته است.

وی تأکید کرد: تیم شاهد پلدختر قهرمان این فصل لیگ برتر لرستان است و امیدواریم نماینده‌ی شایسته‌ای برای استان در لیگ دسته سوم کشور باشد.

در جدول رده‌بندی این فصل لیگ برتر لرستان تیم‌های شاهد پلدختر، نساجی بروجرد، رهاورد خرم‌آباد، نگین سفیدکوه دورود، یاسین خرم‌آباد، پرسپولیس پلدختر، میلاد الیگودرز، شهرداری سپیددشت، پرسپولیس الیگودرز و علمی کاربردی دورود در رده‌های اول تا دهم قرار گرفتند.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار