سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 113987
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شمار امضاهای طرح استیضاح «آخوندی» به عدد ۳۷ افزایش یافت
Print This Post

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه شمار امضاهای طرح استیضاح «آخوندی» به ۳۷ افزایش یافت، گفت: مجلس فردا در دو شیفت کاری برای بررسی طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی نشست علنی خواهد داشت.

 به گزارش سلام دلفان، اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی که در نشست علنی فردای پارلمان مورد بررسی قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: طرح استیضاح وزیر راه در ابتدا با ۳۴ امضا تحویل هیأت رئیسه مجلس شد، اما بعداً یکی از امضاکنندگان امضای خود را پس گرفت.

رنجبرزاده با بیان اینکه مدیریت طرح‌های استیضاح وزرا در هیأت رئیسه مجلس با بنده است، گفت: نمایندگانی که می‌خواهند امضای خود را پس بگیرند یا می‌خواهند به جمع امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی اضافه شوند، باید به بنده اعلام کنند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس همچنین گفت: علاوه بر کم شدن امضای یکی از امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر راه، ۴ نماینده دیگر نیز به جمع امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی اضافه شدند، بنابراین در حال حاضر طرح استیضاح «عباس آخوندی» دارای ۳۷ امضاء‌ است.

وی تأکید کرد: نمایندگان مجلس فقط تا ساعت ۸ صبح فردا (یکشنبه) اول اسفندماه فرصت دارند نسبت به انصراف از امضای طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی و یا اضافه شدن به جمع امضاکنندگان این طرح، اقدام کنند، بعد از ساعت ۸ صبح فردا انصراف از امضای استیضاح وزیر یا اضافه شدن به جمع استیضاح‌کنندگان پذیرفته نمی‌شود.

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: احتمالاً مجلس فردا در ۲ شیفت کاری صبح و عصر طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد و نشست‌های علنی مجلس احتمالاً تا ساعت ۱۷ عصر فردا به طول می‌انجامد.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار