سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 114014
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تمسخر اعطای نشان ضدتروریسم به عربستان از سوی مأمور سابق سیا
Print This Post

عضو سابق سازمان سیا تأکید کرد تقدیر سازمان اطلاعاتی آمریکا از ولیعهد عربستان مضحک است و ترامپ هم به خوبی این را می‌داند.

به گزارش سلام دلفان، ران آلدو تحلیلگر سابق سیا به راشاتودی گفته است: اهدای نشان سازمان سیا به محمدبن نایف به بهانه مبارزه با تروریسم انجام شد. این در حالی است که عربستان به شکل گسترده‌ای به حمایت از تروریسم متهم است و آمریکا نیز خود چنین اتهامی را مطرح کرده است.وی گفت عربستان تروریسم را به روش‌های مختلف برای مثال در سوریه گسترش داده است. عربستان از بیشتر تروریست‌ها حمایت می‌کند. کاملا مضحک است که ما به این کشور مدالی را به دلیل مبارزه با تروریسم اعطا می‌کنیم. وی افزود: ما کاملا آگاه هستیم که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا این مسئله را می‌داند. «مایک پمپئو» رئیس سیا و ژنرال «مایکل فلین» مشاور امنیت ملی نیز از این امر آگاه هستند.

فراموش نکنید که «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا فلین را از پست مدیریت سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا عزل کرد. این یک راز آشکار در واشنگتن دی‌سی است که اوباما، فلین را از پست قبلی‌اش عزل کرد زیرا او به رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا گفته بود «میانه‌رویی در سوریه وجود ندارد. وجود نیروهای میانه‌رو در سوریه افسانه است آنها وجود خارجی ندارند» و ترامپ مایکل فلین را به عنوان مشاور امنیت ملی‌اش انتخاب کرد.
منبع: کیهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار